Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo krásnej pleti: Prírodné sérum s vitamínom C pre žiarivejšiu pokožku

Móda a krása

Produkty s vitamínom C sa stávajú stále dôležitejším prvkom v našich kozmetických rutinách, a to s dobrým dôvodom. Jeho úžasná schopnosť chrániť pleť pred neželanými vráskami a škodlivými účinkami voľných radikálov ho jednoznačne radí medzi must-have ingrediencie pre žiarivý vzhľad. V rámci tejto novovekej revolúcie v starostlivosti o pleť zaznamenávame nástup nových produktov s vitamínom C, ktoré ponúkajú ešte niečo navyše ako klasické séra.

Prečo potrebujeme vitamín C vo svojej každodennej rutine?

Vitamín C nie je len dôležitý pre zdravie nášho tela, ale aj pre našu pleť. Pre jeho schopnosť chrániť pleť pred vznikom vrások či pigmentových škvŕn je medzi ženami obľúbenou zložkou starostlivosti o pleť. Okrem toho však ponúka mnoho ďalších účinkov, ktoré z neho robia must-have v každodennej starostlivosti o pleť. 

Avšak nie je sérum ako sérum. Záleží od čistoty, koncentrácie a množstva druhov vitamínu C. Kvalitné sérum s vitamínom C už nie je viazané len na jednu formu tejto úžasnej zložky. Inovácie v kozmetickom priemysle posúvajú hranice ďalej, a preto existuje sérum, ktoré spája tri rôzne formy vitamínu C: kyselinu askorbovú, askorbyl palmitát a fosforečnan askorbylu sodného spolu s prírodnými extraktami, ktoré znásobujú účinky

Vitamín C sérum s trojnásobnou silou

Prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND predstavuje revolučné sérum s vitamínom C, ktoré kombinuje tri formy vitamínu C posilnené o prírodné extrakty pre maximálnu účinnosť. Medzi extraktami nájdete výťažok z mrkvy, vodu z pomarančových kvetov a výťažok zo sicílskeho pomaranča, ktorý je bohatým zdrojom nielen vitamínu C, ale aj antioxidantov, s dodatočným prínosom minerálov pochádzajúcich z vulkanickej pôdy Sicílie. Tieto kombinácie poskytujú pokožke bohatú výživu, podporujú imunitu kože a účinne pôsobia na novotvorbu kolagénu, čo zabezpečuje pevnúa elastickú pleť. A to nie je všetko, okrem toho neutralizuje voľné radikály, minimalizuje škodlivé účinky UV žiarenia, zamedzuje tvorbe rozšírených žiliek a potešia sa aj tie dámy, ktoré trápia pigmentové škvrny.  

Sérum s vitamínom C od ANNEMARIE BÖRLIND je univerzálne riešenie, ktoré vyhovuje všetkým typom pleti. Suchá pleť ocení jeho hydratačné účinky, zatiaľ čo zrelá pleť bude profitovať z jeho schopnosti rozžiariť pleť a podpory tvorby kolagénu.

Je úplne fascinujúce, že sérum, ktoré kombinuje toľko rôznych foriem vitamínu C spolu s prírodnými extraktmi, nie je bežným produktom na trhu. Jeho prírodné zloženie, čistota a vegánska formulácia, spolu s vedecky potvrdenou účinnosťou, ho robia silným kalibrom prírodnej kozmetikyNie náhodou sa toto sérum dlhodobo si u nás drží status najobľúbenejšieho produktu,“ dodáva Henrieta Martinková, ambasádorka ANNEMARIE BÖRLIND a pre Slovensko a Česko. 

Čisté, vegánske zloženie s úžasnými výsledkami

Sérum s vitamínom C od ANNEMARIE BÖRLIND predstavuje spojenie prírodnej čistoty a výnimočných výsledkov. Jeho formula je založená na prísnych štandardoch prírodnej kozmetiky, čo znamená, že neobsahuje žiadne škodlivé látky a je úplne vegánska. Toto čisté, sérum je však oveľa viac než len zdravá voľba pre pleť. Jeho úžasné výsledky sú výsledkom precízne vyváženej zmesi vitamínu C a ďalších prírodných zložiek, medzi ktorými môžete nájsť bio jojobový či makadamiový olej, ktoré spolupracujú na oživení a rozjasnení pleti. 

Obľúbenosť séra potvrdzuje aj rozsiahly počet recenzií a jeho účinnosť vyzdvihla aj zákazníčka Bibiana: „Pleť je už po pár dňoch používania vypnutejšia, hebkejšia na dotyk, pružnejšia a krásne rozžiarená. Kozmetiku tejto značky som sa rozhodla vyskúšať po prvýkrát a musím povedať, že som nemohla urobiť lepšie rozhodnutie :).“

Na svoje si prídu aj citlivé typy pleti

„Pre ľudí s citlivou pokožkou by som osobne navrhovala vyskúšať intenzívne ošetrujúce kapsule s vitamínom C. Tieto kapsule obsahujú vysoké koncentrácie dvoch druhov vitamínu C a sú obohatené o jemné prírodné zložky, ako rozmarínový extrakt či borákový olej, ktoré majú upokojujúce účinky a pomáhajú znižovať citlivosť, podráždenie pokožky a pomáhajú stimulovať v pokožke kolagén. Okrem toho obsahujú ceramidy, ktoré prispievajú k posilneniu kožnej bariéry a zvyšujú jej odolnosť,“ dodáva expertka na prírodnú kozmetiku, Henrieta.

Ak chcete vedieť viac, navštívte e-shop annemarieborlind.sk a preskúmajte širokú ponuku prírodnej starostlivosti o pleť.

-reklamná správa-