Presunúť na hlavný obsah

Zaži energiu leta a farieb. Nová limitka IQOS ILUMA Neon Purple v predaji už čoskoro

Lifestyle

IQOS ILUMA Neon Purple predstavuje originálny dizajn, ktorý potvrdzuje aj prestížna dizajnérska cena Red Dot. Novinka pre dospelé fajčiarky, ktoré milujú štýlové prevedenie a neboja sa farieb, bude v predaji len pár dní a k dispozícii bude len obmedzený počet kusov.

Energia farieb leta prichádza začiatkom júna v podobe výnimočnej limitky bezdymovej alternatívy IQOS ILUMA. Kedy bude v predaji a prečo je naozaj exkluzívna sa už dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Limitovaná edícia IQOS ILUMA Neon Purple je inšpirovaná energiou letných farieb, kde sa prelínajú neónovo-fialové odtiene s ružovými. Oslavuje komunitu dospelých fajčiarov, ktorí skončili s cigaretami a rozhodli sa prejsť na bezdymové alternatívy. Táto komunita má už na celom svete 20,8 milióna dospelých používateľov. Za štýlovú estetiku a farebnú odvážnosť získalo zariadenie prestížnu dizajnérsku cenu Red Dot.

Keď sa moderné technológie spoja s výnimočným dizajnom

IQOS ILUMA je bezdymové zariadenie, ktoré využíva technológiu indukčného ohrevu bez nahrievacej čepele a nutnosti čistenia. Pri použití nedochádza k spaľovaniu, zariadenie náplne iba nahrieva a produkuje aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivých látok než cigaretový dym. Aj keď nie je bez rizika, pretože obsahuje nikotín, ktorý je návykový, ide o lepšiu alternatívu pre dospelých fajčiarov než pokračovanie vo fajčení. 

Cigarety sťažujú dýchanie, ale po šiestich mesiacoch úplného prechodu na IQOS môžete lepšie dýchať v porovnaní s pokračovaním vo fajčení, čo dokazuje šesťmesačná klinická štúdia vykonaná v USA s 984 dospelými fajčiarmi.

Kedy si môže dospelý užívateľ zakúpiť limitku IQOS ILUMA Neon Purple?

Na Slovensku je táto limitovaná edícia v predaji od 10. júna 2024. K dispozícii je v troch variantoch – prémiový ILUMA PRIME, štandardný IQOS ILUMA a tiež zariadenie „všetko v jednom“ ILUMA ONE. 

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

-reklamná správa-