Presunúť na hlavný obsah

Megapacky pre megaosvieženie: Užite si exkluzívne spojenie SodaStream & Pepsi za výhodnú cenu!

Zdravie

Viete si predstaviť, že si dáte nápoj s príchuťou Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7Up alebo ich verzie bez cukru hocikedy bez toho, aby ste ich doma museli skladovať? Že si načapujete ten najväčší pohár, aký doma máte, spravíte popcorn a v obývačke si pozriete film so zážitkom ako z kina? Alebo pohostíte všetkých známych na návšteve nealko a alko nápojmi bez toho, aby ste predtým a potom museli vláčiť fľaše a zbavovať sa ich? Je to jednoduchšie, ako sa zdá. Stačí na to mať doma SodaStream a ikonické príchute nápojov od Pepsi v koncentrovanom stave, vyrobené špeciálne pre domácu prípravu nápoja, ktoré pobláznili svet, Slovensko nevynímajúc. Prakticky vám postačí len jedna fľaška s príchuťou na to, aby ste pri odporúčanom dávkovaní získali až 9 litrov nápoja s originálnou príchuťou Pepsi, Pepsi Zero, Mirinda, Mirinda Light, 7Up alebo 7Up free.

EXTRA TIP: Dajte zošrotovať váš starý prístroj a získate zľavu na nový!

Ak máte doma akýkoľvek starý prístroj na výrobu perlivej vody, alebo bombičku, prineste ich od júna do najbližšej predajne PLANEO alebo NAY a dostanete zľavu na úplne nový SodaStream alebo megapack. Sledujte www.sodastream.sk a už čoskoro sa dozviete viac!

Oplatí sa dvakrát

SodaStream teraz prichádza hneď s troma výhodnými megapackmi s najobľúbenejšími prístrojmi a najobľúbenejšou príchuťou. Vybrať si môžete dizajnový ART alebo praktický prístroj TERRA v bielej alebo čiernej farbe.

V balení za výhodnú cenu dostanete tiež:

  • Bombičku s potravinárskym CO2, s ktorou v závislosti od nasýtenia vyrobíte 60 – 80 litrov perlivého nápoja
  • Štíhlu elegantnú znovupoužiteľnú litrovú fľašu Fuse v dizajne Pepsi, vhodnú do umývačky riadu,
  • 440 ml príchute Pepsi Zero na prípravu 9 litrov ochuteného nápoja

Žiadne zbytočné PET fľaše

Stačí jednoducho nasýtiť ľadovo vychladenú vodu z kohútika, pridať niektorú z populárnych príchutí od Pepsi a perlivý nápoj je na svete aj bez vláčenia a skladovania jednorazových PET fliaš. Koncentrát je pripravený podľa originálnej receptúry, stačí ho naliať presne podľa návodu do poriadne vychladenej vody, nasýtenej ostrými bublinkami zo SodaStreamu. Váš obľúbený osviežujúci nápoj si tak pripravíte, kedykoľvek naň dostanete chuť.

Hlavná zásada – vždy lejte príchuť do sýtenej vody

Fľašu s ostro perlivou vodou trochu nakloňte, do vrchnáčika vlejte odporúčanú dávku príchute (je uvedená na fľaši príchute) a vlejete ju ostro bublinkovej ľadovej vody. Teraz už len opatrne premiešať... Osvieženie príde okamžite po prvom dúšku. A znova a znova a znova. Kedykoľvek naň dostanete chuť vy, vaša rodina, známi alebo ponúknite hoci aj susedov, veď dobré vzťahy treba pestovať.   

Spoločník doma aj na cestách

SodaStream vám však nemusí iba stáť na linke. Osviežujúce nápoje si môžete vychutnávať doslova kdekoľvek. Je to atraktívne riešenie pitného režimu do práce a hodí sa aj na chalupu či do karavanu. Nepotrebujete elektrinu, stačí vám len pitná voda a opakovane použiteľná fľaša SodaStream, ktorá vám na sýtenie vydrží až 3 roky. Preto je SodaStream vašim univerzálnym spestrovačom pitného režimu doma aj na cestách. 

Vyberte si váš výhodný SodaStream!

- reklamná správa -