Presunúť na hlavný obsah

Osud ju poriadne skúšal, dnes sa teší z krásnej rodiny: Známa Slovenka má muža snov a dcéru ako princeznú

Slovenské celebrity

Fitneska Lucia Mokráňová si počas svojho života prešla riadnymi skúškami, najmä, čo sa týka partnerských vzťahov. Ako sa hovorí, po búrke vyjde slnko, je v jej prípade pravda a dnes sa teší z nádhernej rodiny. Jej dcéra Talinka oslávila už 4. narodeniny.

Fitneska Lucia Mokráňová patrí medzi najznámejšie v oblasti zdravého životného štýlu. Jej cviky a motiváciu k cvičeniu si k srdcu zobrala už nejedna žena či fanúšička a okrem skvelých rád, či názorných ukážok z nej srší pozitívna energia, ktorou vás hneď pohltí.

Čítajte tiež: Jedna z najkrajších Sloveniek sa vydala: Nevesta zažiarila po boku úspešného podnikateľa v nádherných šatách

Po tom, čo sa stala mamou, je v cvičení ešte aktívnejšia a musíme povedať, že vyzerá výborne. Jej dcéra Talinka pred pár dňami oslávila 4. narodeniny a o tom, že to je jej najväčší dar v živote, sa vždy rada podelí aj s fanúšikmi. Lucia si to totiž uvedomuje každým dňom, keďže v minulosti ju osud skúšal a dal jej poriadne prekážky pod nohy. 

Lucia našla lásku po boku tohto muža

Blondínka pred pár rokmi našla lásku v náručí úspešného podnikateľa Martina, s ktorým má dcérku Talinku. Martin je pri svojich dievčatách v tých najdôležitejších momentoch a spolu tvoria na pohľad krásnu rodinu. 

Talinka oslávila 4. narodeniny v duchu rozprávkovej Elsy

Z ich spoločnej dcérky Talinky začína byť malá-veľká slečna. Len pred pár dňami oslávila 4. narodeniny v kruhu rodiny a blízkych. Témou narodeninovej oslavy bola, ako inak, ikonická rozprávka súčasnosti – Elsa a ľadové kráľovstvo. Práve túto rozprávku dievčatá v jej veku milujú a rady napodobňujú. Tali, ako ju Lucia prezýva, nemá od princeznej ako takej ďaleko. Už pri pohľade na ňu vidno, že po rodičoch zdedila tie najlepšie gény. Jej očká hovoria za všetko a treba podotknúť, že je tiež veľmi fotogenická. Necháme sa prekvapiť a uvidíme, kam budú jej najbližšie krôčky viesť.

Neprehliadnite: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie