Presunúť na hlavný obsah

June Film Fest 2024: Herečka Anička Jakab Rakovská zažiarila, Dano Dangl po boku štýlovej manželky a ďalší

Slovenské celebrity

Nový Medzinárodný filmový festival June Film Fest 2024 prilákal do Trnavy množstvo osobností z kultúrneho a spoločenského života.

 

Anna Jakab Rakovská

Herečka Anna Jakab Rakovská zvolila na premiéru festivalu saténový kostým na zavinovanie v kráľovskej modrej. Uhľadená vizáž vo francúzskom štýle a červený rúž jej veľmi pristali.

Čítajte tiež: Lukáš Macháček fashion show: Majk Spirit a Mária ako hrdličky, manželka známeho hokejistu po šiestich deťoch vyzerá úžasne

Dano Dangl s manželkou

Herec, režisér a scenárista Dano Dangl prišiel so svojou manželkou v sviežom letnom duchu. Styling, aký zvolili bol príjemný na letné večery a pôsobili veľmi chic ako zohraný pár.

Adela Vinczeová

Moderátorka Adela Vinczeová bola stredobodom pozornosti v červenej ligotavej róbe z dielne návrhára Fera Mikloška. Adela má výbornú figúru na prezentovanie modelov návrhárov a často ich róby doslova vynesie.

Zuzana Šebová

Herečka Zuzana Šebová zvolila na festival nadčasový outfit v podobe čiernych nohavíc, saka a topu, ku ktorým zladila aj ikonickú kabelku z francúzskeho módneho domu.

Karin Haydu

Herečka Karin Haydu je rokmi verná svojmu štýlu obliekania a aj vizáži, i keď je pravda, že farba vlasov napovedá zmenu. Zosvetlený odtieň pekne vynikne práve v čiernom stylingu a Karin vsadila ako vždy na eleganciu.

Maca Zábranská

Herečka Maca Zábranská si obliekla na túto príležitosť volánový top a nohavice, ktoré previazala opaskom. Ten zvýraznil jej siluetu a celkový look pôsobil veľmi žensky s nádychom romantiky. 

Alexandra Gachulincová

Tomodelka z Elite Bratislava a moderátorka Alexandra Gachulincová zvolila silk dress v nude odtieni a veľmi jednoduchý styling. Ležérna elegancia je presne to, čo definuje jej osobnosť a štýl.

Dominika Kavaschová

Herečka Dominika Kavaschová zvolila čierny styling, ktorý je vždy stávkou na istotu a nikdy nesklame. Inak to nebolo ani v jej prípade a vyzerala veľmi vkusne, pekný detail v podobe farebných topánok bol dobrá voľba. 

Neprehliadnite: Štýlová svadba ako z filmu: Známa Slovenka sa vydala, nevesta so ženíchom sa poriadne odviazali