Presunúť na hlavný obsah

Láska ako z filmu Romeo a Julia: Známa Slovenka našla muža svojho života, v rozprávkových šatách žiarila ako princezná

Slovenské celebrity

Bývalá misska a v súčasnosti návrhárka Martina Grešová zažiarila po boku svojho partnera Kryštofa v nádhernej róbe. Ako sama priznala, šaty jej doma viseli v skrini 6 rokov.

Martina Grešová sa dostala do povedomia účasťou v súťaži krásy Miss, no neskôr zaujala navrhovaním šiat pre ženy, ktoré milujú ženskosť. Ako viackrát v minulosti priznala, sama sa naučila šiť a postupne sa z jej návrhov stávali modely, ktoré si dnes obliekajú mnohé ženy. 

Čítajte tiež: Jedna z najkrajších Sloveniek sa vydala: Nevesta zažiarila po boku úspešného podnikateľa v nádherných šatách

Láska ako z filmu Romeo a Julia 

Martina sa predčasom odsťahovala do Prahy, odkiaľ si našla lásku svojho života. S partnerom Kryštofom spolu vychovávajú 1,5 ročnú dcérku Aničku. Aj keď prvé mesiace s bábätkom sú vždy náročné, Martina vedia aktívny životný štýl a ani po pôrode sa nestiahla. S partnerom Kryštofom si nájdu na seba vždy čas a to aj vo dvojici. Je dôležité vedieť mať čas len pre seba, aj keď sa dvaja stanú rodičmi. Nedávno tomu tak bolo, keď sa vybrali do Štátnej opery v Prahe. Martina mala na sebe dych berúce šaty, ktoré pochádzali práve z jej dielne. Ako sama napísala na sociálnej sieti, vyzerali ako Romeo a Julia.

Šaty jej doma v skrini viseli 6 rokov, v opere v nich vyzerala ako princezná

Vzorované šaty s padnutými ramenami v tvare lodičkového V výstrihu a balónovou sukňou pôsobili doslova ako z rozprávky. Martina ich doplnila transparentnými čiernymi rukavičkami, čím umocnila dojem elegancie a grácie, hodnej do divadla. Ako sama priznala, doma jej viseli v skrini šesť rokov: „Tieto šaty @belvoirboutique, mi viseli v skrini asi 6 rokov. Je to najluxusnejší a najprepracovanejší model, aký som kedy ušila/sme ušili. Látku som si doviezla až z Istanbulu. Vedela som, že pokiaľ si ich niektorá dáma nekúpi skôr, ako ich odprezentujem, príde ich čas, aby som ich predviedla sama na sebe,“ prezradila. 

Neprehliadnite: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie