Presunúť na hlavný obsah

Takto zahájil leto jeden z najznámejších Slovákov! O kom je reč?

Zábava

Kde v lete stretnete finalistky Miss Slovensko, influencerky a známe tváre z televíznych obrazoviek? Toto vychytené miesto zvádza k horúcej letnej párty! Spoločnosť im tam robil aj obľúbený slovenský sekt – Hubert Club!

Na úpätí lesa, ďaleko od ruchu mesta vás ohromí krásne upravený exteriér, ktorému dominuje kruhový bazén s barovými stoličkami. Je obkolesený ležadlami a romantickými paravánmi, kde nájdete tieň aj počas horúcich dní. Areál a reštaurácia Da Andrea uchvátila všetkých hostí párty, ktorou otvoril brány leta sekt Hubert Club.

Takto to vyzeralo na Hubert Club Summer Party 2024

Hostia mohli ochutnať všetkých 8 druhov sektov – na svoje si prišli milovníci ružového, ktorý je trendom sezóny a nalieval sa v dvoch verziách Ice Club rosé a Hubert Club rosé . Skvelú atmosféru párty si užili aj tí, ktorí uprednostňujú biele bublinky v pohári na stopke a naprázdno neobišli ani tí, ktorí zavítali na párty autom. Mohli sa osviežiť bublinkami Hubert Nealko.

K správne vychladeným drinkom zatancovali dievčatá z La Pantera a na parket – rozumejte na okraj bazéna zlákali aj influencerku a finalistku MissEarth 2013 Luciu Slaninkovú (@slanchita) či influencerku Natáliu Lopašovskú, ktorá s ružovým ICE Clubom ozdobeným ovocím predviedla, ako sa pri bazéne dá tancovať bez toho, aby čo i len kvapka osviežujúcich bubliniek skončila mimo pohára.

Nebola jediná, ktorá si do pohára s bublinkami pridala ovocie – k chuti chladeného sektu sa v horúcich dňoch výborne hodí a aj vy na domácej letnej párty môžete ktorýkoľvek zo sektov Hubert  Ice Club dozdobiť sezónnym ovocím.

Atmosférou letnej párty sa nechala strhnúť aj modelka a influencerka Eva Čarnogurská (@evinqa55) a víťazky a finalistky Miss Slovensko Sophia Hrivňáková, Daniela Vojtasová, Sonja Kopčanová či Kinga Puhová, Miss Universe Slovakia.

Z Londýna dorazil aj ambasádor etikety Jakub Abrahám, ktorý vám v poslednom z kolekcie videí o etikete na @hubertsekt okrem iného prezradí, či sa patrí alebo nepatrí odmietnuť welcome drink.

Okrem čarovného letného počasia a skvelého občerstvenia na hostí čakalo ešte jedno prekvapenie – objavil sa medzi nimi aj známy slovenský operný spevák Martin Gyimesi, ktorý sa medzi krásnymi dámami s pohárom Hubert Club v ruke cítil tak dobre, že ho vymenil za mikrofón a doprial prítomným hosťom ochutnávku z repertoáru, ktorý predvedie počas leta na svojom turné s predstavením muzikálu Na srdci mi hraj.

Že vám je ten názov povedomý? Presne tak, Martin Gyimesi v ňom predstavuje legendu-Karola Duchoňa, ktorý sa do povedomia Slovákov zapísal nezabudnuteľnými hitmi. Niektoré z nich v jeho fantastickom podaní neplánovane odzneli aj na Hubert Club Summer Party.

Ako si svoju letnú párty užijete vy?

Užite si ju na mieste, ktoré sa vám páči, s ľuďmi, ktorí vám vyvolávajú úsmev na tvári a teplo pri srdci a nezabudnite si dopriať slovenské bublinky Hubert Club. Vďaka jednému z kolekcie 8 sektov Hubert Club si môžete leto predĺžiť o dovolenku na Maldivách!

Stačí, že sa zapojíte do súťaže a zájazd do vysnívanej destinácie, smartfóny alebo paddleboardy od tradičného výrobcu sektov, vinárstva Hubert J.E. môžu byť vaše! Všetko o pravidlách súťaže a o tom, ako sa zapojiť sa dočítate na stránke www.hubertsutaz.sk, na IG profile @hubertsekt a na FB profile Hubert Sekt. Od výhry vás môže deliť len jeden nákup vašich obľúbených bubliniek!

- reklamná správa -