Presunúť na hlavný obsah

Revolučný epilátor Braun Skin i-expert IPL bude myslieť za vás

Móda a krása

Sen o dlhotrvajúcej hladkej pokožke je teraz realitou a vy si môžete aj v pohodlí domova vychutnať IPL epiláciu, ako zo salónu! Revolučná novinka Braun Skin i-expert je prvý IPL systém s umelou inteligenciou, ktorý sa učí a prispôsobuje vašej pokožke a vedie vás k hladkej pokožke až 1 rok pomocou personalizovaného plánu.

Nemecká značka elektroniky Braun svetu predstavila Braun Skin i-expert, jediný plne prepojený systém IPL, ktorý sa učí, prispôsobuje a poskytuje personalizovanú spätnú väzbu v reálnom čase prostredníctvom mobilnej aplikácie synchronizovanej s epilátorom IPL. Epilátor Braun Skin i-expert umožňuje rýchle a dlhotrvajúce výsledky epilácie. Môžete dosiahnuť hladkú pokožku na celý rok*, a to všetko v pohodlí domova.

Inteligentný systém funguje tak, že automaticky prispôsobuje vyžarovanú energiu odtieňu vašej pokožky a aktívne vám v reálnom čase poskytuje personalizované ošetrenie pre každú oblasť vášho tela, čím vám dáva do rúk možnosť odstrániť (alebo neodstrániť!) chĺpky tak, ako chcete.

"IPL alebo intenzívne pulzné svetlo je technológia, ktorá využíva premenu svetelnej energie na tepelnú. Svetelné lúče vysielané epilátorom zasahujú melanín vo vlasových folikuloch pod povrchom pokožky. Tým sa preruší cyklus rastu chĺpkov. Výsledkom je dlhotrvajúca hladká pokožka bez chĺpkov. Intervaly medzi ošetreniami potrebnými na dosiahnutie najlepších výsledkov sú veľmi individuálne a závisia od farby a hrúbky chĺpkov a kontrastu medzi farbou chĺpkov a vašej pokožky. Výhodou nového modelu epilátora Braun Skin i-expert IPL je, že vám prispôsobí plán epilácie a intervaly prispôsobí doteraz dosiahnutým výsledkom," vysvetľuje dermatologička MUDr. Jana Housková.

Technológia Braun IPL Skin i-expert bola navrhnutá na rýchle, bezpečné a pohodlné odstraňovanie chĺpkov, takže sa môžete stať svojou vlastnou domácou kozmetičkou:

  • Inteligentná spätná väzba pokrytia a rozpoznávanie hlavice vám umožní dosiahnuť najlepšie výsledky tak, že vás bude v reálnom čase usmerňovať spôsobom, aby ste nevynechali žiadnu, ešte neošetrenú oblasť.
  • Jediný IPL s automatickým prispôsobením záblesku ku odtieňu vašej pokožky a s funkciou Skin Check vám umožní dosiahnutie najlepších výsledkov pri zachovaní úplnej bezpečnosti. Zároveň vám odporučí ďalšie tipy ako zlepšiť vaše a ďalšie ošetrenie.
  • Už sa nemusíte obávať, že zmeškáte svoj termín v salóne! Osobné sledovanie pokroku a inteligentný kalendár automaticky upravia váš plán ošetrenia a ukážu vám, koľko zostáva do konca, čo vám umožní jednoducho skontrolovať pokrok v odstraňovaní chĺpkov za zlomok ceny návštevy salónu.

*Pri dodržiavaní režimu. Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

- reklamná správa -