Presunúť na hlavný obsah

Stredomorský šarm a päťhviezdičkové služby. Za luxusom chodia aj Slovenky. A to len kúsok od hraníc!

Feminity

Predstavte si miesto, kde sa spája luxus, relax a pohodová dovolenková atmosféra. Tento zážitok vás čaká neďaleko hraníc v malebnom maďarskom mestečku Sárvár.

Práve tu sa nachádza luxusný päťhviezdičkový komplex Deluxe Spirit Hotel Thermal Spa, ktorý už získal niekoľko prestížnych ocenení vrátane najluxusnejšieho vidieckeho hotela na svete, či najlepších svetových kúpeľov. Každá z nás si zaslúži chvíle oddychu a ničnerobenia, a práve na tieto momenty je komplex ako stvorený. Vypovedá to už jeho samotný názov. Hotel ponúka všetko, čo si len môžete priať – od relaxu v luxusnom prostredí, oázy wellness a spa až po špičkovú gastronómiu.

Izby pre náročné princezné aj rozprávkové víly  

V Deluxe Spirit Hotel Thermal Spa sa budete mať doslova ako v bavlnke. Majitelia a personál mysleli na to, aby bol každý detail prispôsobený vašim potrebám. Práve preto si môžete vybrať z niekoľkých typov izieb, ktorých dizajny navrhoval slávny maďarský dizajnér. Môžete si tak vybrať izbu ladenú do prírodného štýlu, umeleckého dizajnu alebo izbu so živými farbami. Ak patríte medzi romantické zasnívané duše, rezervovať si môžete aj izbu s okrúhlou posteľou či elegantným dizajnom. Skutočný luxus zasa ponúkajú izby s vlastnou vírivkou či súkromným kinom. Zažili ste už niekde toľko vymožeností presne na mieru, ako tu?

Pre krásne a zdravé telo i dušu

V hoteli Spirit zažije pocit blaha vaše telo aj myseľ. Kúzlo liečivej vody tkvie vo vlastnom termálnom vrte s teplotou 46°C, ktorý vyviera z hĺbky 1056 metrov a nesie v sebe silu 250 miliónov rokov starej horniny. Voda v 22 bazénoch a vírivkách v Oasis Spa ja každý deň čerstvá a bez chemikálií. Je ideálna na liečbu chronických ochorení pohybového aparátu. Kúpať sa môžete vo vnútri či vonku a k dispozícii sú okrem termálnych bazénov aj rôzne masážne prúdy, gejzíry či saunový svet.

Exkluzívne procedúry a najmodernejšie terapeutické vybavenie

Spirit Hotel ponúka viac než sto rôznych procedúr, od masáží cez bylinkové kúpele až po moderné terapeutické techniky. Každá procedúra je prispôsobená vašim individuálnym potrebám, či už hľadáte relaxáciu, liečbu alebo kozmetické ošetrenie. Hotel vám tiež môže pripraviť balíček na mieru, aby ste dosiahli maximálne výsledky a odpočinok.

Dolce vita celé leto

Spirit hotel priam dýcha stredomorskou atmosférou, preto ak milujete južanskú pohodu, hotel vám ju zadováži nielen prostredím, ale aj zábavou a aktivitami, ktoré sa tu konajú celé leto. Bazénové párty, koktailové a vínne ochutnávky, pozorovanie hviezd, pečenie pravej talianskej pizze či letné hudobné večery pod nočnou oblohou... Jednoducho pravé talianske „dolce vita.“
Aj napriek tomu, že tento komplex ponúka naozaj vysokú úroveň služieb, v lete má pre svojich hostí pripravené pobytové balíčky so zľavou. Odporúčame vám preto využiť možnosť rezervácie minimálne 30 dní pre príchodom, získate tak zľavu na celý pobyt. Ďalšiu zľavu zasa môžete získať platbou vopred.

Nezabudnuteľné gastronomické zážitky

V Spirit hoteli si potrpia na kvalitné suroviny a prvotriednu kuchyňu. Uznávaní kuchári používajú najlepšie techniky, aby vám priniesli skutočné gastronomické potešenie. Každý deň odštartujete bohatými zdravými raňajkami, ktoré isto ocení aj váš partner či rodina.

Navštívte Deluxe Spirit Hotel Thermal Spa a zažite neporovnateľný luxus a pohodlie na vlastnej koži. Tento kúpeľný raj vám ponúka nezabudnuteľné zážitky s prímorskou atmosférou. Doprajte si chvíle plné relaxu a luxusu v krásnom prostredí Sárváru.

Pozrite sa, ako to v Deluxe Spirit Hoteli Thermal Spa vyzerá!

 

 

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Spirit Hotel Thermal Spa.