Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najkrajších Sloveniek opäť hviezdi: Miss Universe 2023 Kinga Puhová na filmovom festivale v Karlových Varoch

Slovenské celebrity

Na prestížnom Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch sa pravidelne objavujú nielen české hviezdy filmového neba a showbiznisu, ale aj slovenské herečky, modelky a známe tváre spoločenského života.

V piatok 28. júna odštartoval 58. ročník Medzinárodný filmový festival Karlovy Vary 2024 (KVIFF), najväčší filmový festival v strednej a východnej Európe. Už od prvého dňa ponúka bohatý program a jeho súčasťou bola aj ostro sledovaná prestížna módna prehliadka Chimera Love dizajnérky Beáty Rajskej. Na predvádzacom móle sa objavila aj jedna z najkrajších slovenských modeliek, Miss Universe Slovensko 2023 Kinga Puhová.

„Veľmi som sa na túto akciu tešila, bola som prvýkrát vo Varoch počas filmového festivalu a som rada, že som si mohla užiť túto jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru,“  uviedla Kinga.

Veľkolepá show návrhárky so slovenskými koreňmi sa konala v krásnom prostredí Sadovej kolonády a zúčastnili sa na nej mnohé známe tváre. Počas svojho krátkeho pobytu na filmovom festivale KVIFF Kinga navštívila známy Grand Hotel Pupp a tiež Elle Beauty Lounge v hoteli Thermal.