Presunúť na hlavný obsah

Zažite slovenskú kvalitu na vlastnej koži: Revolučné Skeeneffect 4v1 produkty

Krása

Investovať do kvalitných prípravkov na pleť sa skutočne oplatí. Nakoľko však v dnešnej dobe existujú stovky produktov, je náročné vybrať si tie správne. Už niekoľko mesiacov sa do popredia dostávajú kozmeceutiká Skeeneffect, ktoré vynikajú v mnohých ohľadoch. Napríklad aj v tom, že nahrádzajú hneď niekoľko produktov v jednom.

Na to, aby ste dosiahli krásnu a žiarivú pleť nemusíte mať skincare pozostávajúcu z desiatich krokov. Inovatívnou novinkou je slovenská značka Skeeneffect, ktorá ponúka 4 základné produktové rady. Každá z nich pritom pozostáva vždy z krému a výživového doplnku. Samozrejme, to, či budete užívať aj krém a výživový doplnok súčasne záleží len na vás a vašich preferenciách. Odborníci zo Skeeneffect, ktorí stoja za vývinom tejto značky, však odporúčajú užívať vždy krém a výživový doplnok súčasne z jedného hlavného dôvodu, a tým je zefektívnenie výsledkov.

Menej je niekedy viac

A v skincare to platí dvojnásobne. Viac ako polovica populácie nemá svoju zaužívanú skincare a dôvod je jednoduchý. Nebaví ich každé ráno a večer realizovať 10 krokovú skincare, čo je úplne pochopiteľné. Ak to niektorých ľudí baví, je viac než pravdepodobné, že po čase ich to omrzí a jednoducho sa na starostlivosť o pleť vykašlú. To určite nie je správne.

Pokiaľ chcete, aby vaša pokožka vyzerala zdravo, sviežo a mladistvo aj v pokročilom veku, riešením môže byť krém a výživový doplnok Skeeneffect. Táto značka vyvinutá na Slovensku je dôkazom toho, že na dosiahnutie zdravej a krásne pleti vám postačia aj dva produkty.

Skeeneffect krém: 4 produkty v jednom?

Nech už si zaobstaráte akúkoľvek produktovú radu Skeeneffect, jedno je jasné. Súčasťou balenia bude aj krém, ktorý v sebe nahrádza štyri ďalšie produkty. Funguje ako nočný krém, denný krém, sérum a v neposlednom rade aj očný krém. Skeeneffect krém je prepracovaný do detailov, tak aby doprial vašej pleti komplexnú starostlivosť.

Vlastnosti denného krému

To, že Skeeneffect krém funguje aj na princípe denného krému znamená, že dokáže hydratovať pleť do hĺbky a zároveň ju chrániť pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ktorým je naša pokožka počas dňa vystavená. Zároveň chráni pleť aj pred škodlivým UV žiarením a znečistením. Skeeneffect krém má veľmi ľahkú textúru, ktorá zabezpečuje jednoduchú aplikáciu, rýchle vstrebanie a zanecháva pokožku na dotyk jemnú, bez mastného pocitu.

Funguje aj ako nočný krém

Je známe, že naša pleť potrebuje starostlivosť aj večer, nakoľko v nej počas noci prebieha viacero kľúčových procesov. Napríklad, Skeeneffect krém zabezpečuje aj úlohu nočného krému, nakoľko obsahuje aktívne zložky, ktoré podporujú obnovu buniek a dokážu opraviť poškodenú pokožku. V zložení tohto inovatívneho krímu nájdete aj antioxidanty, ktorých úlohou je bojovať proti voľným radikálom a spomaliť proces starnutia.

Sérum, ktoré rieši problémy

Skeeneffect krém funguje aj ako sérum. Keďže obsahuje vysokú koncentráciu aktívnych zložiek, ktoré prenikajú hlboko do pokožky, zameriava sa na hlavné problémy s pleťou, ako sú vrásky, pigmentové škvrny či strata elasticity. Krém zároveň vyrovnáva tón pleti.

Zabezpečuje starostlivosť okolo očí

Očný krém by mal byť rozhodne súčasťou vašej skincare. Tentokrát však jeho úlohu môže zabezpečiť Skeeneffect krém, ktorý funguje aj ako očný krém. Obsahuje totiž zložky, ktoré zmierňujú opuchy, zosvetľujú tmavé kruhy pod očami a hydratujú jemnú pokožku okolo očí, vďaka čomu predchádzajú vysušeniu.

Prečo užívať výživový doplnok Skeeneffect?

Pokiaľ túžite po dlhotrvajúcich výsledkoch krásnej a zdravej pleti, odporúčame vám užívať Skeeneffect krém v kombinácii s výživovým doplnkom. Zabezpečí vám komplexnú starostlivosť zvnútra aj zvonku, vďaka čomu celková starostlivosť o pleť maximalizuje výsledky.

Inovatívne molekuly, ktoré majú efekt

Ak si chcete vybrať kvalitný prípravok na tvár, mali by ste sa zamerať na zloženie. V obchode sa vám pravdepodobne nebude chcieť stráviť polovicu dňa len tým, že si budete čítať jednotlivé zložky na obale.

Cieľom slovenskej značky Skeeneffect je ponúknuť ľuďom aj dostatočnú informovanosť o jednotlivých prípravkoch. Aj preto je pod každým produktom rozpísané celé zloženie a popis ku každej zložke obsiahnutej v kozmeceutikách Skeeneffect. Všetky zložky sú vedecky podložené a vykonalo sa na nich už niekoľko odborných štúdií, ktoré hovoria o ich účinnosti.

,,Našou filozofiou je prenášať vedecké poznatky priamo do reality a prichádzať s novou generáciou kozmeceutík určených na starostlivosť o pleť. Inovatívnymi molekulami zabezpečíme zdravú a žiarivú pleť.“ hovoria odborníci zo Skeeneffect.

Vyvinuté na Slovensku

Aj Slovensko sa tak môže pochváliť kvalitnou značkou kozmeceutík, ktorá bola vyvinutá priamo na Slovensku. Napriek tomu, že vznikla v roku 2023, odborníci, ktorí sa podieľali na jej vývine, majú v oblasti výživových doplnkov bohaté viac ako 10 – ročné skúsenosti. Slovenská značka Skeeneffect vznikla s cieľom riešiť príčinu problémov s pleťou.

Mnohí ľudia totiž majú tendenciu siahnuť po produktoch, ktoré síce zakryjú problém, ale len krátkodobo a neriešia ho. Skeeneffect kozmeceutiká sú v tomto prípade odlišné. Taktiež kombinácia užívania krému a výživového doplnku hovorí o tom, že pleť sa dokonale vyživí nielen zvonku, ale aj zvnútra, na čom veľmi záleží, pokiaľ chcete zdravú a krásne vitálnu pleť.

- reklamná správa -