Ženy, ktoré zmenili pohľad na svet modelingu: Niektorým pomohol aj hendikep, ktorý by iné odstavil

Modelky, ktoré zmenili pohľad na nekompromisný svet modelingu dokazujú, že keď sa chce, všetko sa dá...

Emily Ratajkowski je momentálne najžiadanejšiou modelkou

Emily Ratajkowski je momentálne najžiadanejšiou modelkou

Zdroj: instagram.com/emrata/

Ashley Graham

Meno Ashley Graham musí byť známe už každému. Plus size modelka, ktorá rozvírila vlnu diskusií ako v poslednej dobe žiadna iná, je v hľadáčiku prestížnych módnych značiek aj napriek svojim väčším krivkám. Ženy zároveň učí, ako byť spokojná sama so sebou, aj keď ste nedostala do vienka veľkosť 36 či 38.  A robí to veľmi dobre! Ashley dokázala zbúrať predsudky, ktoré sa so svetom modelingu spájali už niekoľko desaťročí.

 

#comingsoon

A photo posted by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Carmen Dell'Orefice

Má osemdesiatpäť rokov a stále je aktívnou modelkou. A na dôchodok sa ani zďaleka nechystá. Krásna Carmen Dell 'Orefice je dôkazom, že vek je len číslo aj v tomto odvetví. Modeling vôbec nie je záležitosťou len násťročných dievčat. Módni dizajnéri čoraz častejšie preferujú vyzreté ženy, s ktorými sa bežný zákazník viac stotožní...

Chantelle Brown Young

Choroba z nej urobila jednu z najžiadanejších tvári súčasného modelingu. Chantelle Brown Young, ktorá trpí vzácnym ochorením kože nazývaným vitiligo, sa aj napriek tomuto hendikepu dokázala vo svete modelingu plne presadiť. Krásna Kanaďanka, ktorú do povedomia dostala hlavne súťaž Amerika hľadá topmodelku, pomáha tiež meniť pohľad na svet modelingu a dáva nádej mladým dievčatám, ktoré si chcú plniť svoje sny.

Prečítajte si: Najzaujímavejšia žena súčasnosti, ktorá spôsobila revolúciu v kráse: Neobyčajná, ale stále sexi

Moffy

Škuľavá modelka, ktorá dobýja vrcholový modeling. To, čo by možno mnohé odradilo, Moffy premenila na svoju prednosť. Momentálne túto Britku zamestnáva známa agentúra Storm Models, ktorá objavila aj ikonu Kate Moss. „Vybrali sme si ju na fotenie, pretože sme chceli zmenu,“ prezradil dôvod fotograf magazínu POP, ktorý Moffy na fotenie angažoval. 

Emily Ratajkowski

Kráska obdarená prenikavým pohľadom, plnými perami a veľkým poprsím... Emily Ratajkowski pózuje pre pánske magazíny, no rovnako tak nechýba ani na prehliadkach tých najvychtenejších návrhárov. Dlhovláska dokázala spojiť dve strany modelingu, čo bolo kedysi nepredstaviteľné. 

Mohlo by vás zaujímať: Modelky, ktoré nie sú podľa šablóny dokonalosti: Aj napriek týmto "vadám" sú na výslní!

 

Thank you @yamamayofficial#yamamay

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Foto:
Instagram osobností, Profimedia
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba