Slovenská topmodelka s telom bohyne: Viete, ktorá kráska sa môže pýšiť dokonalými krivkami?

Jedna z najúspešnejších slovenských modeliek z agentúry Elite sa vďaka dokonalému telu dostala medzi špičku svetového modelingu. Viete, ktorej sexbombe patria tieto dokonalé krivky?

Slovenská topmodelka sa môže pýšiť dokonalými krivkami

Slovenská topmodelka sa môže pýšiť dokonalými krivkami

Zdroj: Charliebymz

Reč je o slovenskej modelke Adriane Čerňanovej, ktorá je známou viac v zahraničí ako doma. Pôvabná kráska pôsobí v New Yorku, kde je úspešnou modelkou. Práve dokonalá postava je jedným z dôvodov jej hviezdnej kariéry a my sa ani nečudujeme. Presvedčte sa sami!

Prečítajte si aj: Nadpozemsky krásna Adriana Čerňanová už nie je dievča, ale žena: Na týchto prioritách si buduje život

Sexi krivky

Sexi blondínka pracuje pre známe značky bikín a spodnej bielizne. Pri pohľade na jej zvodné krivky jej mnohé ženy ticho závidia a muži zvodne obdivujú. Mladá modelka sa môže pýšiť naozaj výstavným telom a my vám prinášame dôkaz. 

Exotické fotenia

Adriana je známa častými foteniami na pláži a exotických miestach. Módne značky si ju vyberajú práve pre jej ženské krivky a vypracované telo. Slovenská modelka je predstavením ženskej krásy a v plavkách jej to nesmierne pristane.

Pravidelný tréning

Na svojom vypracovanom tele pravidelne maká vo fitness centre. Adriana je zástancom zdravej stravy a pravidelného cvičenia, ktoré ju udržiava vo forme. Aj v športovom oblečení vyzerá táto modelka neodolateľne a sexi.

Ženskosť

Napriek štíhlej postave, plochému brušku a modelkovským mieram si zachovala svoju ženskosť so všetkým čo k tomu patrí. Slovenská kráska je jednou z mála modeliek, ktoré môžu prezentovať dokonalé telo so ženskými prvkami. 

Nepotrebuje retuš!

Dovolenkové zábery len dokazujú, že Adriana nepatrí k modelkám, ktoré na fotení vyretušujú. Jej bezchybná postava vyzerá rovnako výborne aj na súkromných záberoch, čím len potvrdzuje status sexi krásky.

Mohlo by vás zaujímať: S týmito sexi telami by mohli predvádzať na Victoria's Secret: Oslnivé Slovenky, ktoré na to rozhodne majú

Horúci záber

Na sociálne siete pridáva aj fotografie zo svojho súkromia. Na dovolenke pri jazere sa pochválila aj horúcim záberom, ktorý ocenili jej sledovatelia na instagrame. Adriana na ňom predviedla dokonalú figúru a vyslúžila si obdiv okolia. 

 

Foto:
Charliebymz, instagram.com/adrianacernanova
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba