Neuveriteľné premeny slovenských a českých modeliek: Takto sa za pár minút zmenili krásne tváre mnohých z nich

Úspešné modelky z agentúry Elite sú na módnych prehliadkach často zamaskované na nepoznanie. Spoznali by ste tieto slovenské krásky?

Netradičné looky, ktoré zmenili modelky z agentúry Elite na nepoznanie

Netradičné looky, ktoré zmenili modelky z agentúry Elite na nepoznanie

Zdroj: Profimedia

Známe prehliadky, sláva a prestíž. To všetko sa skrýva za menami slovenských modeliek z agentúry Elite, ktoré valcovali prehliadkové móla túto sezónu. Na móle sa niekedy predvedú v netradičných lookoch, v ktorých by ich málokto spoznal. Presvedčte sa sami!

Mohlo by vás zaujímať: Tri elitné modelky z Česka a Slovenska a ďalšie zviditeľnili Čičmany: Takto pózovali pre japonský Vogue

Bára Podzimková

Česká modelka Bára Podzimková vzbudila pozornosť na prehliadke pre Chanel. Extravagantný model doplnený výraznou vizážou pôsobil okázalo a umelecky. Make-up tvorili svetlomodré tiene a ozdobné detaily, ktoré dotvárali celkový dramatický dojem. Pri pohľade na modelku by málokto predpokladal, že ide o slávnu Báru Podzimkovú z agentúry Elite. Ktovie, či ju spoznala jej vlastná mama.

Magdaléna Havlíčková

Ďalšia česká kráska, ktorá svojim vzhľadom prekvapila na prestížnej prehliadke. Magdaléna predvádzala túto sezónu pre dizajnéra Junya Watanabe, ktorý zvolil pre modelky netradičný look. Plavovlasá kráska tak všetkých prekvapila, keď sa ocitla v čiernej parochni krátkeho strihu a výrazným make-upom. Zelené tiene na oči a dlhé umelé riasy ju zmenili na nepoznanie.

Barbora Brušková

Slovenská modelka Barbora Brušková sa zaradzuje medzi najúspešnejšie modelky z agentúry Elite. Počas parížskeho fashion weeku predvádzala pre návrhára Maisona Margielu, ktorý je známy svojimi veľkolepými prehliadkami. Barbora sa ukázala na móle v zaujímavej vizáži s farbeným líčením. Netradičný make-up ju zmenil natoľko, že krásna modelka vyzerala ako úplne iný človek.

Prečítajte si aj: Slovenská topmodelka s telom bohyne: Viete, ktorá kráska sa môže pýšiť dokonalými krivkami?

Alexandra Gachulincová

Slovenská kráska známa z mnohých modelingových projektov sa vyznačuje svojou schopnosťou meniť vzhľad ako chameleón. Tentoraz predvádzala pre uznávanú návrhárku Vivienne Westwood, kde si vyskúšala extravagantný typ líčenia. Ružové očné tiene použité na celých horných aj dolných viečkach jej vyčarovali nezvyčajný a rebelský vzhľad. 

VIDEO: Chceš sa stať aj ty modelkou alebo modelom tejto najprestížnejšej modelingovej agentúry? Príď na jeden z castingov, čoskoro štartujú v ČR

Foto:
Profimedia, Ján Zemiar, Instagram osobností
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba