Mamina na materskej prišla so skvelým nápadom. Táto žena presne vie, ako si vyčarovať perfektný domov

Sophie Peterson vždy milovala interiéry a na materskej sa rozhodla spojiť príjemné s užitočným. Tak dokázala vytvoriť pre svoju rodinu takýto krásny domov, ktorý by sme jej nejedna závideli...

Jeden deň má Sophie pocit, že som našla ten správny balans a ďalší deň to vôbec nefunguje

Jeden deň má Sophie pocit, že som našla ten správny balans a ďalší deň to vôbec nefunguje

Zdroj: Instagram.com/sophiepetersoninteriors/

Zariaďuje domovy pre celebrity, teraz ukazuje ten svoj

Sophie je čerstvá mamička malej Avy, ktorá je však zároveň veľmi uznávanou a úspešnou bytovou dizajnérkou, ktorej služby využívajú aj známe celebrity.  Bola taká dobrá, že už v 23 rokoch založila vlastnú značku Sophie Peterson Interiors, ktorej produkty obdivujú tisíce ľudí nielen na sociálnych sieťach.  Tentokrát prišla Sophie s nápadom, že otvorí dvere do svojej vily Surrey, aby ukázala svojim obdivovateľom, ako vyzerá jej vlastný domov. Nebudete sa stačiť diviť, pretože táto žena je naozaj jednotka vo svojom odbore. 

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové beauty stolíky, ktoré vás očaria: Aj takto jednoducho si môžete kútik krásy zariadiť i doma

Dostane vás už vstupná hala a schodisko

Dizajn jej vily v Surrey, kde býva so svojím rovnako úspešným manželom, dcérou a psíkom, je stelením elegancie s nádychom minulosti, luxusu, pritom však vo veľmi čistých líniách a prírodných textúrach. Hneď po otvorení dverí vás dostane veľmi dramaticky pôsobiaca hala s krásnym konferenčným stolíkom od Chanel, mohutnými kvetináčmi a točitým schodiskom. 

Kuchyňa a jedálenský kút, to sú miesta, kde žena na materskej trávi tiež pomerne dosť času. Preto si Sophie dala záležať a aj tu sa vyhrala s interiérovými doplnkami, aby sa tu cítila dobre. 

Jedno z jej najobľúbenejších miest, kde rada relaxuje so svojou rodinou, je obývačka s malým salónikom s útulným krbom a priam kráľovskou pohovkou a vankúšmi. 

Jej spálňa je snom každej ženy a to nespomíname radšej ani šatník. Hermes vankúše na rozľahlej posteli, obrovské zrkadlo, luxusne riešený šatník s tmavým interiérom, ktorý potvrdzuje Sophien zmysel pre dramatickosť. To je jednoducho potešenie pre oči.

Čítajte tiež: Týchto 10 tipov vám z obývačky vytvorí doslova raj v dome: Zmeňte svoje bývanie na nepoznanie

Súčasťou spálne je samozrejme aj priestranná kúpeľňa, kde dominuje luxusná doska z mramoru dovezená priamo z Talianska, a dodáva samotnému priestoru luxusný vzhľad, čo poviete? Naviac, pri pohľade na tú vaňu, máte chuť zapáliť si sviečky, pustiť hudbu a relaxovať vo vode. 

Pre svoju princeznú vytvorila perfektné detské útočisko

No Sophie sa vyhrala aj s detskou izbou pre svoju malú a zatiaľ jedinú princeznú. A že to je skutočne izba ako pre princeznú, vás presvedčia tieto dychvyrážajúce zábery interiéru s Hermes prikrývkami a vankúšmi.

Ako sama Sophie priznala pre denník Dailymail, strávila mesiace, aby vytvorila toto perfektné útočisko pre svoje prvorodené dieťa. Súčasťou detskej izby je aj detská posilňovňa, útulný kútik na čítanie, pretože Sophie myslela na všetko, aj na budúcnosť.  

Nemá zmysel predstierať, že všetko zvládne sama

Keď dostala od novinárov otázku, čo si myslí o tom, či môže mať žena všetko, odpovedala takto: „Podľa mojich skúseností, mám pocit, že sa neustále snažím vyvažovať pracovný a osobný život. Jeden deň mám pocit, že som našla ten správny balans a ďalší deň to vôbec nefunguje. Nebudem predstierať, že všetko to zvládam sama. Mám okolo seba skvelý tím dizajnérov, gazdinú, ktorí ma, rovnako ako môj manžel, podporujú a povzbudzujú. Preto si uvedomujem, aké mám šťastie, že môžem byť mamou aj dizajnérkou naraz.“

Neprehliadnite: Vneste do svojho bývania kúsok duše pomocou kvetov: Aj takto jednoducho sa dajú zakomponovaťdo interiéru

Foto:
Instagram.com/sophiepetersoninteriors/
Zdroj:
MG, dailymail.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba