Najsexi hollywoodsky herec Jason Statham bude onedlho otcom: Jeho sexi polovičke to takto pristane

Známa modelka Rosie Huntington tvorí pár s jedným z najsexi hercov Hollywoodu. Celebritná dvojica sa v týchto chvíľach teší na prírastok do rodiny.

Pôvabná modelka si ulovila najsexi herca Jasona Stathama

Pôvabná modelka si ulovila najsexi herca Jasona Stathama

Zdroj: SITA

Najsexi herec Jason Statham je známy najmä z akčných filmov. Charizmatický Jason tvorí pár s pôvabnou modelkou Rosie Huntington, ktorá  v minulosti predvádzala spodnú bielizeň pre lukratívnu značku Victoria´s Secret. V tom istom čase sa spoznala aj s mužom svojho života, s ktorým je dnes už zasnúbená a čaká svoje prvé dieťa.

Prečítajte si aj: Brad Pitt a Jennifer Aniston po rokoch opäť v kontakte, naviac aj priatelia: Čo na to jej manžel?

V očakávaní

Známa modelka všetkých prekvapila, keď si na sociálnu sieť zavesila fotografiu s rastúcim bruškom. Fanúšikovia sympatického páriku ich okamažite zaplavili pozitívnymi gratuláciami a milými správami. Musíme priznať, že Rosie tehotenstvo naozaj pristane a celá žiari.

Hollywoodsky pár

Sexi dvojica spolu tvorí pár už viac ako 7 rokov. Počas svojho randenia sa riadili vlastnými pravidlami partnerského vzťahu, vďaka ktorým im to možno vydržalo tak dlho. Rosie a Jason si strážia svoje súkromie pred bulvárnymi fotografmi či novinármi, čím sa odlišujú od svojich hviezdnych kolegov.

Súkromie nadovšetko

Ich spoločné fotografie nájdete väčšinou z významných udalostí a večierkov, kde sa spoločne raz za čas ukážu. Hviezdny pár sa nepotrebuje pretŕčať na sociálnych sieťach zaľúbenými fotografiami a svoje instagramové kontá využívajú skôr na pracovné účely.

Starý mládenec

Sexi herec Jason Statham síce oslávi toto leto svoje 50-te narodeniny, no na sexepíle mu to dozaista neuberie. Zaujímavosťou je, že tento lámač ženských sŕdc nebol ešte doteraz ženatý. Zdá sa, že naozaj čakal na tú pravú, ktorú konečne po toľkých rokoch našiel.

Mohlo by vás zaujímať: Módne štýly podľa ikony Rosie Huntington: Modelka, ktorá vie, ako byť dievčensky nežná alebo rebelsky príťažlivá!

Zasnúbení šťastlivci

Od minulého roka nosí na ruke zásnubný prsteň aj prekrásna modelka a my sa už teraz tešíme na jej svadobný look. V tomto prípade je veľmi tažké určiť, ktorý z dvojice je väčší šťastlivec. Dlhonohá modelka Rosie alebo charizmatický herec Jason? Asi sa len zhodneme na tom, že títo dvaja sa naozaj našli a pohľad na nich zahreje pri srdci.

Foto:
SITA, instagram.com/rosiehw
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba