Vďaka manželovmu zavádzaniu noviniek som prestala s ním spávať: Kvôli tomuto to zašlo až príliš ďaleko

Hovorí sa, že dvaja partneri si po čase vypestujú aj v posteli isté sexuálne návyky.

Čo sa stane, keď jeden začne zavádzať v sexe novinky, ktoré druhému nie sú až tak po chuti?

Čo sa stane, keď jeden začne zavádzať v sexe novinky, ktoré druhému nie sú až tak po chuti?

Zdroj: Profimedia.sk

Tak to bolo aj v prípade našej ďalšej čitateľky Lucie (27), ktorej manžel však po čase začal prichádzať s takými novinkami v posteli, s ktorými sa jednoducho nevedela stotožniť. Tak ho v posteli začala odmietať.

Lucia opisuje svoj predošlý sexuálny život ako viac než uspokojivý. Keďže nemá so svojím manželom ešte deti, majú dostatok času venovať sa nielen večer sami sebe: „Hovorí sa, že rokmi sa aj frekvencia sexu zníži, avšak ja som zažívala aj po štyroch rokoch , dokonca už v manželstve, to najlepšie sexuálne obdobie. Niekedy pomaly a nežne, inokedy rýchlo a divoko, ale hlavne často. Bola som jednoducho spokojná tak, ako to bolo. No zdá sa, že spomínané sexuálne potešenie bolo len na mojej strane,“ prezrádza Lucia.

Mohlo by vás zaujímať: Manžel robí vždy po príchode z práce jednu zvláštnu vec: Keď som sa spýtala, prečo, jeho odpoveď ma pobavila

Keď prišiel manžel prvýkrát za Luciou s požiadavkou, či by mu mohla pri sexe šepkať neslušné slová a nadávať mu, vraj aby to bolo ešte divokejšie, ostala prekvapená. No napriek tomu, že sa jej to zdalo v prvom rade trápne, keďže doposiaľ si nič také v posteli nevraveli, skúsila to. „Hoci môj manžel bol vzrušenejší než kedykoľvek predtým, mne to prišlo zvláštne a oveľa radšej by som ich nebola hovorila. Miestami mi to dokonca prišlo vtipné a chcelo sa mi smiať,“ priznáva ďalej.

Lucia si myslela, že ide len o nejaký manželov dočasný experiment a hodila to za hlavu. No ďalší krát prišiel s ďalšou požiadavkou, či by mohli okrem vibrátora zapojiť do ich sexu aj nejaké iné hračky. „Zostala som stáť ako prikovaná, keď mi ukázal, čo všetko nakúpil v sexshope. To som však ešte predýchala a musím priznať, že s niektorými tými výmyslami bol náš sex naozaj kvalitnejší, lepší, vzrušujúcejší.“

Čítajte tiež: Manželovu milenku som odstránila takýmto elegantným spôsobom: Nakoniec opäť skončil v mojom náručí

Jeho požiadavky sa však stále stupňovali a každým ďalším sexom, chcel niečo vylepšovať. Lucia si to prestala užívať, pretože sa zrazu začala cítiť v posteli pre neho menejcenná, nezaujímavá, nevzrušujúca. „Myslím, že to zo mňa vycítil, a preto si to nakoniec ani on nemohol užiť tak ako si predstavoval. Jeho posledná požiadavka nám však dala v sexe absolútnu stopku, teda pre mňa rozhodne. Vraj či ho môžem pri sexe ocikať, vraj je to tak oveľa intenzívnejšie, živočíšnejšie. Tak som mu odpovedala, že keď to chce oveľa živočíšnejšie, nech si na to pohľadá nejaké zvieratko. Odvtedy je náš sexuálny život na bode mraze, pretože manžela tie nové chúťky vôbec neopustili. Dokonca sa každý večer zavrie v pracovni s notebookom a viete si domyslieť, čo tam asi googli. Je mi z toho zle a neviem, čo robiť....“ končí svoje rozprávanie zúfalá Lucia, ktorá sa o tomto probléme hanbí poradiť aj so svojou najlepšou priateľkou.

Neprehliadnite: Svojho muža som si vzala z tohto nezmyselného dôvodu: Dnes sa rozvádzame...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba