Manžel robí vždy po príchode z práce jednu zvláštnu vec: Keď som sa spýtala, prečo, jeho odpoveď ma pobavila

Nie nadarmo sa hovorí, že ženy a muži sú akoby z úplne odlišných svetov. Naša čitateľka Andrea sa presvedčila o tom, že aj tí naši muži vedia jednoduché veci niekedy dosť skomplikovať.

Naša čitateľka Andrea sa presvedčila o tom, že aj tí naši muži vedia jednoduché veci niekedy dosť skomplikovať

Naša čitateľka Andrea sa presvedčila o tom, že aj tí naši muži vedia jednoduché veci niekedy dosť skomplikovať

Zdroj: Profimedia.sk

„So svojím manželom Milanom sme svoji už nejaký ten rôčik a spolu sme už jedno celé desaťročie. Pamätám sa, že prvý rok nášho spoločného randenia sme doslova presexovali. Mali sme sex na naozaj pestrých miestach. O niektorých som sa nezmienila z hanby ani najlepšej priateľke. Vždy to medzi nami iskrilo, pretože sme sexuálne obaja veľmi založení. Skutočne si nepamätám, že by som sa niekedy za tých desať rokov musela vyhovárať na migrénu alebo iné veci. Ešte aj dnes ma baví ho dráždiť a provokovať a on sa vždy chytí. Je to zábavné,“ rozpráva o svojom intímnom živote naša čitateľka Andrea (31). 

Mohlo by vás zaujímať: Spýtala som sa bývalého manžela, prečo ma počas manželstva podviedol: Jeho dôvod ma šokoval

No v poslednej dobe sa jej manžel začal správať akosi neštandardne, čo Andreu dokonca aj znepokojovalo. Nevedela si to nijako vysvetliť: „Dosť často cez týždeň, keď prišiel z práce domov, sa správal ako nadržaný pubertiak, ktorý to potrebuje hneď a zaraz. Keď to urobil prvýkrát, brala som to ako hru, spestrenie. Pomyslela som si, bolo to fajn, ale radšej sa vráťme k nášmu „tradičnému“ sexu. No keď sa rovnaký scenár začal opakovať a on mi pritom začal vulgárne nadávať, dokonca byť aj surový pri určitých polohách, ktoré si vyžadujú troška opatrnosti, zostala som ako obarená,“ spomína ďalej. 

Čítajte tiež: Svojho muža som si vzala z tohto nezmyselného dôvodu: Dnes sa rozvádzame...

„Vtedy som sa však s ním o tom ešte nerozprávala. Chcela som ho svojím tempom, pohybmi, či ťahmi priviesť naspäť, aby som si sex užívala znova aj ja. Avšak jedného dňa, opäť prišiel z práce domov s tými svojimi novými chúťkami. Vyzliekol si tričko, rozopol nohavice a vyvliekol opasok. Stála som za kuchynským pultom a umývala riad. Než som si čokoľvek stihla uvedomiť pleskol ma tým opaskom dosť bolestivo po zadku. Okamžite mi vytryskli slzy a začala som po ňom vrieskať, či je normálny. Od kedy sa chce hrať na Fifty shades?!“ pokračuje vo svojom rozprávaní. 

Potom, čo jej manžel Milan videl, že jej spôsobil bolesť a vyvolal hádku, sa spamätal, a začal sa ospravedlňovať, že to vôbec nebolo myslené tak ako si to predstavuje. Tak sa vtedy na rovinu opýtala, prečo je zrazu taký surový a hrá sa na nejakého mača. „Keď som si vypočula jeho vysvetlenie, myslela som si, že sa mi sníva. Od sĺz a hnevu som veľmi rýchlo prešla k smiechu. Vraj si myslel, že po tých rokoch ma to už prestalo baviť a kolega mu poradil, nech trocha pritvrdí, aby to okorenil. Vraj ženy sa len hrajú na to, že to chcú nežne, že potrebujú poriadne... no veď viete čo. Tak som toho svojho mužíčka veľmi rýchlo vyviedla z omylu a ukázala mu ako je nám dvom spolu najlepšie,“ končí svoju vtipnú príhodu Andrea. 

Neprehliadnite: S manželom sme si zaužívali jednu milú tradíciu, vďaka ktorej si aj po rokoch rozumieme: Toto robíme...

Nuž darmo, aj tí naši muži vedia zdanlivo jednoduché veci pekne skomplikovať... 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba