30 minút skvelých cvikov, ktoré vás budú baviť: Ak neviete, aké pohyby treba začať robiť, skúste tieto

FEMINITY vám spoločne s Vierkou Ayisi prináša už 5.diel jej online cvičenia Fit Inspirit. Nájdite si každý deň chvíľku času a sledujte, ako toto spojenie tanca, pohybu a jogy robí s vaším telom zázraky.

Vierka Ayisi vás vráti nielen stratenú kondíciu, ale i pohodu

Vierka Ayisi vás vráti nielen stratenú kondíciu, ale i pohodu

Zdroj: Vierka Ayisi

Milé čitateľky, s radosťou vám predstavujem svoj nový projekt s názvom INSPIRIT. Prvou súčasťou tohto projektu je online cvičenie s názvom Fit Inspirit, do ktorého som preniesla svoju lásku k tancu, pohybu a k yoge. Ide o inštruktážne cvičenia, ktoré spájaju dokopy rozcvičku, posilňovacie cviky, ľahké tanečné prvky a súčasťou je aj výučba yogy. Cvičenia trvajú cca 20 minút.

Prečítajte si: Zacvičte si s Vierkou Ayisi: Stačí zopakovať tieto jednoduché cviky a lepšie telo budete mať na dosah

Fyzická kondícia a mentálna pohoda

Nie je dôležité mať len zdravé telo, ale i ducha. A keďže naša spoločnosť kladie veľký dôraz na fyzický vzhľad, zabúdame si rozvíjať svoje vnútro a aj spirituálne rásť. Práve preto je pri tomto cvičení kladený dvôraz aj na cvičenie yogy. Takže nech sa páči už 5. diel cvičenia Fit Inspirit.

VIDEO: Inspirit s Vierkou Ayisi & cvičenie Fit Inspirit 5.diel

Ďalšiu súčasťou projektu Fit Inspirit sú aj moje pravidelné blogy, ktoré vychádzajú súčasne s cvičebnými videami a témou na dnešný deň je: 

SILA PODVEDOMEJ MYSLE

V každom z nás je zdroj z ktorého môžeme získať všetko, čo potrebujeme, aby sme mohli žiť výnimočný a radostný  život. Nie je to len spirituálne alebo ezoterické poňatie, je to veda, fyzika a celá biogenetika nášho ľudského tela a mysle.

Neprehliadnite: 20-minútové cvičenie s Vierkou Ayisi: Vďaka tejto štvorkombinácii cvikov prejde vaše telo znovuzrodením

Obrovskou záhadou tohto sveta nie je atómová alebo termonukleárna energia, neutrónová bomba, ani medziplanetárne cesty. Záhadou ľudstva je nepraktické a nesprávne využitie našej podvedomej mysle, miesta ktoré si viacmenej neuvedomujeme.

Snažme sa pochopiť mechaniku svojho rozmýšľania a fungovania našej mysle. Je to systém, ktorý funguje na určitej báze a informácie o tom, ako funguje, k nám prichádzajú z rôznych strán. Máme načítaných veľa spirituálnych kníh, náboženských textov a napočúvaných veľa motivačných videí. Ale nie všetci dokážeme do života aktívne aplikovať praktické využívanie vedomej a podvedomej mysle.

Mohlo by vás zuajímať: VIDEO: Tanečnica Vierka Ayisi predstavila nový projekt Fit Inspirit: Vďaka nemu sa môžete dostať do formy!

Ak reálne prijmeme a pochopíme, že každá naša myšlienka alebo presvedčenie doslova buduje náš život, tak si uvedomíme, že máme schopnosť si správnym myslením priniesť do života viac sily, hojnosti, zdravia, šťastia a radosti.

Foto:
Vierka Ayisi, Video: YouTube
Zdroj:
Vierka Ayisi

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba