Herečka Karin Haydu si v súkromí zamilovala túto netradičnú aktivitu: Toto ste o krásnej herečke vedeli?

Herečka a po novom aj moderátorka Karin Haydu nie je len atraktívna, ale aj šikovná žena. Viete, čomu sa venuje v súkromí?

Toto ste o krásnej herečke Karin vedeli?

Toto ste o krásnej herečke Karin vedeli?

Zdroj: Ján Zemiar

Karin sa len pred pár dňami stala ambasádorkou projektu Legenda sa vracia na obnovu a hlavne oživenie Trenčína mesta módy. Práve pri tejto príležitosti sme zistili, že aj ona sama má istý vzťah k móde a k ručným prácam všeobecne.

​FEMINITY TV: Viac z rozhovoru s talentovanou Karin Haydu nájdete v priloženom videu, v ktorom sa okrem iného dozviete, kto z herečkinej rodiny začal ako prvý s ručnými prácami

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky predviedli štýlové outfity: Zaujala dcéra Ivany Christovej, Karolína Chomisteková za dámu a ďalšie

Hoci je herečka vyťažená, čas na seba si nájde. Nepatrí však k ženám, ktoré počas voľna oddychujú, ona sama preferuje skôr aktívny oddych a venuje sa aktivitám, ktoré ju napĺňajú a bavia. "Ja som taký človek, že aj keď nemusím nič, vždy niečo chcem robiť. V prvom rade mám dcéru, ktorá má 13 rokov, takže aj z toho pramenia voľnočasové aktivity, ktoré zdieľame spoločne. Zo športu je to bicyklovanie a aj beh. Rada chodím do prírody a milujem ručné práce."

Práve ručné práce patria medzi herečkine najobľúbenejšie aktivity. "Rada štrikujem, háčkujem, vyšívam, vyrábam kraslice, pletiem korbáče a tiež maľujem obrazy." Keďže sa blíži Veľká noc, aj samotná Karin sa na týchto sviatkoch podieľa už spomenutým pletením korbáčov. "Posledný víkend pred Veľkonočným pondelkom pletiem."

 

A post shared by Karin Haydu official (@karinhaydu) on

Čítajte aj: VIDEO: Toto zvýraznilo krásu našich Sloveniek ešte viac: Spoznajte ľudové motívy z jednotlivých regiónov Slovenska!

Nás samozrejme zaujímalo, či si herečka už aj sama pre seba stihla niečo ušiť, či upliesť, na čo s úsmevom na tvári odpovedala: "Áno. Ja som začala s ručnými prácami už keď som mala 8 rokov, takže tých svetrov je neúrekom. Dokonca aj takých, ktoré nie sú nositeľné. Veľmi rada však vyrábam aj darčeky, takže zopár mojich výrobkov je už aj mimo mojej domácnosti."

Foto:
Ján Zemiar, Jozef Spišák, instagram.com/karinhaydu Video: Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba