Dcéra bývalej missky Ivany Christovej, krásna Daniela, si v živote zakladá na jednej veci: Bez tohto ju zrejme nestretnete

Daniela je dcérou rovnako krásnej ženy, Ivany Christovej. Okrem krásy má aj svoju vášeň, ktorú využíva hlavne na skrášľovanie žien.

Na toto nedá dopustiť vizážistka Daniela Christová

Na toto nedá dopustiť vizážistka Daniela Christová

Zdroj: Ján Zemiar

Daniela sa len prednedávnom objavila spolu s partnerom na otvorení vernisáže obrazov Party v 21. storočí a vyzerala výborne. Aj ona sama sa do tohto zaujímavého projektu zapojila a parta jej naozaj pristala. My sme ju pri tejto príležitosti vyspovedali a prezradila nám, čo je pre ňu ako pre ženu v živote dôležité.

Čítajte aj: VIDEO: Pôvabná misska Jeanette Borhyová o vášni k športu: „Každá žena sa musí nájsť v tom, čo jej najviac vyhovuje

Krásna Daniela mala na sebe partu z Kálnice, ktorá bola určená hlavne pre nevesty. "Mohli si ju dať dievčatá na svadbu, hlavne tie, ktoré boli nepoškvrnené. Sú na nej stuhy, ktoré symbolizujú krv, život a to, že žena môže mať deti a je súca na vydaj."

Okrem práce vizážistky zamestnáva Danielu aj štúdium pedagogiky. Napriek tomu sa v budúcnosti netúži stať učiteľkou. "Určite nie. Študovala som vzdelávanie dospelých a potom som musela začať študovať pedagogiku. Bolo to neplánované, ale už to chcem doštudovať, pretože sa nerada učím." 

Daniela svoju prácu vizážistky miluje a ani starostlivosť o seba nezanedbáva, práve naopak. Keď sme sa jej spýtali, bez čoho si nevie predstaviť deň, pohotovo odpovedala: "Určite bez make-upu. Vždy sa namaľujem, keď niekam idem. Zakladám si na tom, aby som bola stále upravená."

Podľa Daniely by ženy nemali zabúdať počas starostlivosti o seba hlavne na obočie. "Podľa mňa je veľmi dôležité obočie. Obočie je základ tváre, práve to spraví celý výraz."

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Karin Haydu si v súkromí zamilovala túto netradičnú aktivitu: Toto ste o krásnej herečke vedeli?

Napriek tomu, že Daniela denne skrášľuje ženy a stará sa o to, aby boli krásne, ona sama si zakladá na prirodzenosti. Práve tá je na nej v konečnom dôsledku aj tak najkrajšia. 

FEMINITY TV: Viac z rozhovoru s Danielou Christovou o kráse a ženách nájdete v priloženom videu

Foto:
Ján Zemiar, LSZ photography, instagram.com/danielachristova Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba