Manžel mi jednou vetou úplne zničil sebavedomie: Zranili by jeho slová aj vás?

To, že si Peter dokázal robiť srandu takmer zo všetkého a vždy som vedela. Toto mi však skutočne ublížilo.

Zranili by jeho slová aj vás?

Zranili by jeho slová aj vás?

Zdroj: Profimedia

Do Petra som sa zamilovala kvôli charizme, ktorú zo seba vyžaroval kdekoľvek sa objavil. Zmysel pre humor mu tiež nikdy nechýbal, až kým to jedného dňa neprehnal.

Inšpirujte sa: Mám dokonalého manžela, ktorého by som si však ako mladé dievča nikdy nevybrala: Toto som nakoniec pochopila!

S Petrom som si užila už od začiatku nášho vzťahu veľa zábavy. Spoločný život s ním bol pre mňa liekom na všetok stres, ktorý som zažívala v práci. Naše manželstvo nezažívalo žiadne extrémne problémy, pretože sme dokázali nájsť kompromis a riešenie v každej situácií. Napriek tomu sa po rokoch manželstva nepekne preriekol a ja som na jeho vetu do dnešného dňa nezabudla. Spomínam si na to, ako sme spolu sedeli, pili víno a pozerali moje staré fotografie z mladosti. Hoci išlo o fotografie z vysokej školy, zdalo sa mi, že som sa za tie roky takmer nezmenila. Keď zrazu z ničoho nič Peter zahlásil: "Neuveriteľné, aké si mala pred 15-timi rokmi krásne telo a aká si bola štíhla." Najskôr som myslela, že je to jeden z jeho hlúpych vtipov, ale keď sa nezasmial a pokračoval v prezeraní albumu, nedalo mi to. Spýtala som sa ho, prečo tak hlúpe vtipkuje. Na čo mi odpovedal, že nevtipkuje. Vraj je len úprimný. Povedal, že mám stále pekné telo, ale vtedy som bola mladšia a viac sexi.

Samozrejme, že ma to zranilo a zvyšok večera som nepovedala už ani slovo. Hneď na druhý deň som začala tráviť viac času cvičením a vymenila všetky jeho chutné večere za zdravú stravu. Nebol tým príliš nadšený, ale veď aj on sám to na svoje väčšie brucho potreboval...

Mohlo by vás zaujímať: Žena narodená v tomto znamení má najmenej trpezlivosti zo všetkých: Vzťah s ňou je pre muža veľkou výzvou

Zranili by jeho slová aj vás?

áno
147
nie
240
Hlasovalo: 387

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba