Výzdoba na Veľkú noc v minimalistickom štýle: Skúste si ozdobiť váš príbytok v inom duchu!

Prvoplánové maľované vajíčka, zlatý dážď či vyšívané ornamenty. Zbavte sa zaužívanej klasiky a skúste poňať veľkonočnú tradíciu v odlišnom štýle. Túto sezónu kraľuje minimalizmus!

Veľkonočná výzdoba môže vyzerať aj takto

Veľkonočná výzdoba môže vyzerať aj takto

Zdroj: Ikea

Jednoduché detaily, minimalistické farby a prírodné materiály sú správnou voľbou na Veľkonočnú dekoráciu. Skúste to tento rok v modernom štýle a uvidíte, ako to vaše okolie ocení.

Prečítajte si aj: Vneste do svojho interiéru jarné esencie vďaka správne zvoleným detailom: Nový začiatok vám prospeje

Trochu inak

Ľudové ornamenty na kuchynských doplnkoch sú jednoznačne trendy záležitosťou. Nemusíte však použiť veľa farieb, aby vaša dekorácia zaujala. Stavte na farby, akými sú biela, čierna v kombinácii s prírodnými materiálmi. Drevené stoličky patria k moderným a vkusným prvkom.

Kvety vo vzduchu

Ozdobte si svoj príbytok netradičnou dekoráciou, ktorá zaujme na prvý pohľad. Jednoduchý tip, ktorý vzčarí z vášho bytu dokonalú záhradu. Čerstvé kvety vo váze zaveste na ľubovoľnú časť vo vašej kuchyni. Môžete využiť konár zo stromu, ktorý dodá vášmu priestoru autentickú atmosféru.

Minimalizmus

Riaďte sa heslom v jednoduchosti je krása. Využite silu prírody a ozdobte svoj Veľkonočný stôl jarnými kvetmi, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári. Myslite pir tom na to, že menej je naozaj viac a reto vám úplne postačia dve vetvičky, ktoré rozžiaria celú miestnosť.

Farby jari

Využite farbené kombinácie, ktoré sú vhodné na Veľkonočné sviatky. Populárne su odtiene zelenej, žltej a modrej, ktoré vytvárajú nezabudnuteľný dojem. Kvety môžete využiť v kvetináči, bedničke či sklenenej váze.

Mohlo by vás zaujímať: Vneste do svojho bývania kúsok duše pomocou kvetov: Aj takto jednoducho sa dajú zakomponovať do interiéru

Rozprávkový priestor

Využite svoju záhradu či jedálenský priestor na dokonalé posedenie. Veľkonočné sviatky v kruhu rodiny si môžete vychutnať aj v netradičnou umeleckom prevedení. Stačí len kúsok fantázie a príjemné farby, ktoré vám vytvoria tú najkrajšiu atmosféru.

 

Foto:
Ikea, Zara Home
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba