Bývanie na Manhattane s výhľadom na Central Park je sen: Nový mrakodrap v New Yorku vás ohúri svojím interiérom

Najvyššia obytná budova na svete si vás získa prepracovaným dizajnom a rozprávkovým výhľadom. Nechajte sa unášať dokonalým interiérom najluxusnejších bytov na Manhattane.

Nové apartmány v New Yorku sú dizajnérskym skvostom

Nové apartmány v New Yorku sú dizajnérskym skvostom

Zdroj: 432 Park Avenue

Kto z vás už sníval o prekrásnom byte v New Yorku s výhľadom na Central Park a najmodernejším zariadením? Vás sen sa môže stať skutočnosťou, pretože druhá najvyššia budova v New Yorku je aktuálnou novinkou. Atmosféra, ktorú budete cítiť popri prezeraní týchto apartmánov, vám bude pripomínať americký sen. Tak čo, viete si predstaviť bývať v tomto luxusnom byte?

Prečítajte si aj: Zoznámte sa s talentovaným dizajnérom, ktorý si plní sny v Amerike: Úspešný Slovák Miki Bauer si išiel vlastnou cestou

Dizajnérky skvost

Obývacia izba v odtieňoch "nude" a bielej. Presvetlená izba, luxusný nábytok a dokonalé prepojenie materiálov a zariadenia. Interiérový dizajnér, ktorý zariaďoval tieto byty, by mal získať ocenenie roka.

Božský výhľad

Byty v tejto najvyššej obytnej budove na svete sú navrhnuté tak, aby v nich bolo čo najviac svetla. Veľké presklenné okná odhaľujú dokonalý výhľad na rozprávkový Manhattan. Kto z vás by si vedel predstaviť relaxovať pri tomto okne?

Dokonalé prepracovanie

Luxusné apartmánové byty v tomto mrakodrape sú zariadené európskym štýlom, ktorý nie je typický pre americké stavby. Jednoduchosť a minimalizmus, ktorý cítiť z tohto interiéru je veľmi lichotivý a vkusne navrhnutý.

Rozprávková spálňa

Jendoduché farby, kvalitné materiály a správne využitý priestor v tejto spálni je podpisom špičkového interiérového dizajnéra. Dych vyrážajúci výhľad na rozsvietený New York je už len čerešničkou na torte.

Slnečný apartmán

Apartmánové byty na najvyšších poschodiach dýchajú filmovou atmosférou a prekrásnym priestorom. Presvetlený priestor s dokonalým výhľadom je snom mnohých nadšenov interiérového dizajnu.

Moderná knižnica

V bytoch su zakomponované aj detaily ako moderná knižnica, v ktorej si môžete vytvoriť svoju vlastnú pracovňu či priestor na oddych. Prírodné materiálny ako drevo, sú v tomto prípade veľmi nadčasové.

Minimalistická kuchyňa

Mramor v spojení s drevom a bielou farbou vytvárajú nezameniteľnú kombináciu a jednoduchý look, ktorý pôsobí moderne a veľmi čisto. Úspech tohto apartmánu sa skrýva v jeho jednoduchosti a nadčasového štýlu.

Inšpirujte sa: Inšpirujte sa skvelými nápadmi pre zariaďovanie interiéru: Minimalistická spálňa či elegantné detaily v kuchyni

Nezabudnuteľný výhľad

Výhľad z vášho bytu môže vyzerať aj takto. Americká stavba roka, ktorá si zaručene získa pozitívne ohlasy je prekrásnym projektom, ktorý odráža štýl 21. storočia. Mrakodrap s názvom 432 Park Avenue je unikátnou stavbou, ktorá nás naozaj ohúrila.

Foto:
432 Park Avenue
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba