Premeny sexi latino-americkej divy počas niekoľkých rokov: Jennifer Lopez vyzerá v 47 rokoch naozaj úchvatne

Známa hviezda Jennifer Lopez si prešla takmer všetkým a jej obdobie niekoľkých štýlov sa zachovalo na fotografiách z rôznych životných období. Dnes vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Viete akými premenami si musela prejsť speváčka Jennifer Lopez?

Viete akými premenami si musela prejsť speváčka Jennifer Lopez?

Zdroj: SITA

Pozrite sa na premeny americkej speváčky a nechajte sa unášať pocitom nostalgie. Ktorý zo štýlov jej podľa vás svedčal najviac?

Prečítajte si aj: Nový muž Jennifer Lopez nešetrí chválou na adresu svojej priateľky: Takéto vyznanie a ešte k tomu v priamom prenose!

Výrazný make-up

Obdobia, kedy nosila príliš veľa make-upu sú už vďakabohu preč. Jennifer má dár od boha, a to dokonalú pleť a prirodzené črty tváre. Zbytočne veľa make-upu jej len pridávalo na veku a to nie je lichotivé pre žiadnu ženu.

Blond hriva

Boli časy, keď sa svetová hviezda rozhodla zmeniť farbu svojich vlasov. Každá žena si už určite v živote prešla pár zmenami, ktoré neskôr oľutovala. Jennifer sa napokon vrátila k pôvodnej farbe vlasov a pochopila, že blond farba skrátka nie je pre ňu.

Ofina a dioptrické okuliare

Jennifer sa mení ako chameleón. Dokazuje o tom aj ďalšia fotografia, na ktorej sme ju takmer nespoznali. Krátky strih vlasov s ofinou a dioptrické okuliare, ktoré jej dodávajú prísny look. Štýl sexi učiteľky jej však celkom pristane a Jennifer pôsobí seriózne.

Dymové líčenie

Tmavé oči v štýle Jennifer sú naozaj ikonické. S odstupom času však hodnotíme tento výstrelok ako nie veľmi pozitívny. Tento typ líčenia si síce vieme predstaviť na koncerte či vystúpení, nie však na bežný deň.

Glamour look

Toto je Jennifer ako ju poznáme! Krásne rozžiarená pleť, dokonalý styling a make-up v prírodných odtieňoch, ktorý jej svedčí najviac. Tento look ju vystihuje zo všetkých najlepšie. 

Inšpirujte sa: Nádherná J. Lo má tesne pred päťdesiatkou: Aj takto sa táto sexi diva udržuje neustále vo forme

Prirodzenosť

Finálna verzia, v ktorej preferuje prirodzenosť a naturálny vzhľad sa nám veľmi páči. Jennifer je rokmi krajšia a svoje o tom dokazuje aj táto najnovšia fotografia. Zdá sa, že móda ani trendy v jej prípade nehrajú dôležitú úlohu a po rokoch experimentovania sa aj tak vrátila k pôvodnej prirodzenosti.

Foto:
SITA
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba