Miss Slovensko 2017 sa stala červenovláska Hanka Závodná: Nová kráľovná krásy vás svojím vzhľadom naozaj ohúri

Nastal deň veľkolepého finále. Dvanásť finalistiek sa prebojovalo medzi najkrajšie Slovenky roka 2017. Novou kráľovnou krásy v súťaži Miss Slovensko 2017 sa však mohla stať len jedna – a bola to Hanka Závodná, ktorej blahoželáme.

Takto vyzerá aktuálne najkrajšia Slovenka

Takto vyzerá aktuálne najkrajšia Slovenka

Zdroj: Ján Zemiar

Dvanásť finalistiek tohtoročnej súťaže krásy sa spoznali na kastingoch, odkedy prešli dlhou cestou príprav na veľkolepé finále. Dievčatá si užili slnečné Kapverdské ostrovy, kde sa nám ukázali v plnej kráse. Neskôr absolvovali pobyt v športovom centre x-Bionic a postupne sa prepracovali až k samotnému finále. Galavečer, ktorý patrí predovšetkým najkrajším ženám, sa niesol naozaj v elegantnom duchu.

Miss Slovensko 2017 sa stala pôvabná červenovláska

Galavečer, ktorý moderoval Libor Bouček patril dvanástke najkrajších žien tohto roka. Hoci dievčatá si spoločné chvíle nevedeli vynachváliť, víťazkou sa mohla stať len jedna. Napokon sa ňou stala dvadsaťjedenročná Hanka Závodná, ktorá si odniesla hneď niekoľko titulov. Medzi nimi napríklad aj Miss Pierot. Keď sme sa jej pred finále v rámci sústredenia pýtali, na čo je najviac hrdá na svojom tele, odpovedala, že sú to práve vlasy. Z povahovej stránky to bola dobrosrdečnosť. „Som dobrosrdečná, veľmi rada pomáham druhým, či už zvieratám alebo ľuďom,“ dodala s úsmevom.

Viac o finalistkách si môžete pozrieť tu: VIDEO: Najkrajšie Slovenky roku 2017 nám prezradili, čo majú na sebe najradšej! Ktorá z krások sa vám páči najviac?

Miss Slovensko 2017: Hanka Závodná

I.vicemiss Slovensko 2017: Petra Varaliová
II. vicemiss Slovensko 2017: Michaela Cmarková

Výsledky hlasovania jednotlivých ankiet:

MISS PRESS: Petra Varaliová

MISS GOSH: Hanka Závodná

MISS PIEROT: Hanka Závodná

MISS PRÍJEMNÝ HLAS: Simona Straková

MISS SYMPATIA: Petra Varaliová

Páči sa vám nová kráľovná krásy Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná?

Áno
608
Nie
1083
Hlasovalo: 1691

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba