Toto je 7 typov slobodných žien: Do ktorej kategórie patríte vy?

To, že ste sama nie je žiadna tragédia. Dôležité je, ako sa so svojou samotou vyrovnávate a čo vďaka svojmu správaniu nakoniec vysielate do vášho okolia. Ako ste na tom?

Do ktorej kategórie single žien patríte vy?

Do ktorej kategórie single žien patríte vy?

Zdroj: Profimedia

Byť single neznamená, že o vás nie je záujem, ale skôr to, že ste toho správneho partnera ešte nestretli, alebo robíte jednu z nasledujúcich vecí.

Mohlo by vás zaujímať: Budúce mamičky sú pre mužov neskutočne atraktívne: Týchto 7 dôvodov vám vysvetlí, prečo to tak je

Žena s minimálnymi požiadavkami

Ste sama, pretože si takmer vždy vyberiete muža, ktorý si vás neváži a berie vás ako samozrejmosť, keďže si ani vy nevážite samú seba. Väčšinou skončíte v náručí niekoho len na chvíľu. Všetko však záleží od vás, stačí zmeniť postoj a uvedomiť si vlastnú hodnotu.

Žena, ktorá je príliš nedočkavá

Na druhý deň po rozchode sa už sama pozývate na rande s ďalším mužom a v duchu si predstavujete to, ako bude vyzerať váš nasledujúci vzťah. Občas nie je na škodu zvolniť a zbytočne sa nehnať za niekým, koho ani poriadne nepoznáte.

Žena, ktorej život je do detailov naplánovaný

Už roky máte v hlave presnú predstavu o pánovi dokonalom, dome, svadbe a o počte detí. S príchodom nového muža do vášho života ho svojou premotivovanosťou po krátkom čase úplne vystrašíte. Uvedomte si, že je v poriadku brať občas život taký, aký je, pretože lásku aj tak nikdy presne nenaplánujete.

Žena, ktorá nemá rada samotu

Muža sa držíte ako kliešť a celý váš život je postavený na láske. Keď vás opustí, ste nešťastná, utiahnutá a v smútku, až kým nepríde ďalší, ktorý vás zachráni. Možno je načase uvedomiť si, že sú aj dôležitejšie veci, ako zúfalé naháňanie partnerov.

Žena, ktorá je príliš skeptická

Vy nedôverujete žiadnemu mužovi a všetkých hádžete do jedného vreca. Jedno sklamanie z minulosti a stratili ste všetky ideály. Všetci muži nie sú rovnakí, a preto nie je na škodu dať im občas viac ako len jednu šancu. 

Inšpirujte sa: Kvôli tomuto si muž so ženou nič nezačne: To, že ste single, má na svedomí jedna vaša vlastnosť!

Žena, ktorú môže mať každý muž

Na noc s vami muži dlho čakať nemusia. Naivne uveríte každému sladkému slovu a na druhý deň vám ostanú len oči pre plač. Ste príliš vyzývavá a pre mužov predstavujete len jedno. Keď im to dáte, vaša úloha v ich živote skončila. Tajomnosť a sebaúcta nie sú vo vašom prípade na škodu.

Žena, ktorá nerieši

Milujete mužov, zábavu, "vzťahy" na jednu noc a single život je vašou súčasťou. Vy ste pravdepodobne úplne v pohode s akoukoľvek situáciou, pokiaľ si ju môžete naplno užiť.

Ruku na srdce dámy, našli ste sa v jednej zo spomenutých kategórií?

áno
73
nie
114
mám partnera
24
Hlasovalo: 211

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba