Dcéra Kate Moss ide v maminých šľapajách: Len 14-ročná Lila Grace nafotila svoju prvú kampaň!

Len 14-ročná dcéra svetovej topmodelky Kate Moss sa už v mladom veku rozhodla nasledovať kroky jej úspešnej mamy.

Z dcéry Kate Moss vyrástla nádejná modelka
Z dcéry Kate Moss vyrástla nádejná modelka

Ako to už zvyčajne býva, deti sú odrazom svojich rodičov. Preto sa niet čomu čudovať, ak deti slávnych celebrít nasledujú ich hviezdne kroky. Len 14-ročná dcéra svetovej topmodelky Kate Moss sa už v mladom veku rozhodla nasledovať kroky jej úspešnej mamy. 

Prečítajte si aj: Najznámejšie svetové topmodelky 90. rokov, ktoré dobyli svet modelingu: Viete, ako vyzerajú dnes?

Prvá kampaň

Prednedávnom nafotila svoju prvú kampaň pre britskú kozmetickú značku The Braid Bar, kde predviedla svoju detskú tváričku a nevinnú krásu. Pri pohľade na Lilu Grace Hack sa prenesiete nachvíľu v čase. Jej unikátny výzor sa nápadne podobá na svetovú topmodelku a pri prezeraní fotografií vám bude hneď jasné, po kom zdedila mladá Lila svoju krásu. 

Veľký potenciál

14-ročná Lila odštartovala svoju modelingovú kariéru v naozaj mladom veku a treba len dúfať, že sa nepokazí pod vplyvom spoločnosti a taktiež nebude mať škandály ako jej slávna mama. Veľký potenciál, ktorý v nej vidia modelingové agentúry, je jednoznačný už pri prvom pohľade na celebritnú hviezdičku. 

Inšpirujte sa: Takto poznáme Kate Moss všetci: No nedávno ukázala svoju pravú tvár a realita má od tej magazínovej naozaj ďaleko

Modelingové gény

Hviezdne gény má skrátka v krvi a bolo len otázkou času, kedy sa aj z malej Lili vykľuje nádejná modelka. Zaujímavosťou je tiež to, že ju objavili v rovnakom veku ako v minulosti jej mamu. Ktovie, či jej to prinesie rovnaké šťastie. My jej držíme palce a veríme, že o tejto mladej nádejnej modelke ešte budeme počuť.

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba