Dcéra Kate Moss ide v maminých šľapajách: Len 14-ročná Lila Grace nafotila svoju prvú kampaň!

Len 14-ročná dcéra svetovej topmodelky Kate Moss sa už v mladom veku rozhodla nasledovať kroky jej úspešnej mamy.

Z dcéry Kate Moss vyrástla nádejná modelka

Z dcéry Kate Moss vyrástla nádejná modelka

Zdroj: Profimedia

Ako to už zvyčajne býva, deti sú odrazom svojich rodičov. Preto sa niet čomu čudovať, ak deti slávnych celebrít nasledujú ich hviezdne kroky. Len 14-ročná dcéra svetovej topmodelky Kate Moss sa už v mladom veku rozhodla nasledovať kroky jej úspešnej mamy. 

Prečítajte si aj: Najznámejšie svetové topmodelky 90. rokov, ktoré dobyli svet modelingu: Viete, ako vyzerajú dnes?

Prvá kampaň

Prednedávnom nafotila svoju prvú kampaň pre britskú kozmetickú značku The Braid Bar, kde predviedla svoju detskú tváričku a nevinnú krásu. Pri pohľade na Lilu Grace Hack sa prenesiete nachvíľu v čase. Jej unikátny výzor sa nápadne podobá na svetovú topmodelku a pri prezeraní fotografií vám bude hneď jasné, po kom zdedila mladá Lila svoju krásu. 

Veľký potenciál

14-ročná Lila odštartovala svoju modelingovú kariéru v naozaj mladom veku a treba len dúfať, že sa nepokazí pod vplyvom spoločnosti a taktiež nebude mať škandály ako jej slávna mama. Veľký potenciál, ktorý v nej vidia modelingové agentúry, je jednoznačný už pri prvom pohľade na celebritnú hviezdičku. 

Inšpirujte sa: Takto poznáme Kate Moss všetci: No nedávno ukázala svoju pravú tvár a realita má od tej magazínovej naozaj ďaleko

Modelingové gény

Hviezdne gény má skrátka v krvi a bolo len otázkou času, kedy sa aj z malej Lili vykľuje nádejná modelka. Zaujímavosťou je tiež to, že ju objavili v rovnakom veku ako v minulosti jej mamu. Ktovie, či jej to prinesie rovnaké šťastie. My jej držíme palce a veríme, že o tejto mladej nádejnej modelke ešte budeme počuť.

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba