Tieto celebritné krásky s príchodom jari zhodili hrivu: Neuveríte, čo takáto „malá“ zmena dokáže urobiť so vzhľadom

Dlhé vlasy budú vždy znakom ženskosti. Niektoré celebrity však už omrzeli a rozhodli sa pre zmenu. Aj keď niektoré len na chvíľku.

Aj Cara sa nechala zlákať najnovším trendom pixie

Aj Cara sa nechala zlákať najnovším trendom pixie

Zdroj: instagram.com/caradelevingne

Katy naozaj nakrátko

Speváčka Katy Perry sa tentokrát rozhodla pre naozaj radikálnu zmenu. Svoje polodlhé kučery najskôr ostrihala do lobu, ktorý jej neuveriteľne pristal, následne sa však rozhodla pre úplne krátky zostrih. Síce je pri nej chlapčenský účes celkom nezvyklý, nedá sa povedať, že by jej nepristal.  Katy však vyzerá dobre vo všetkom, hlavne nech to je originálne.

Neprehliadnite: Hollywoodske krásky mimo červeného koberca: Známu modelku by ste na ulici spoznali len ťažko, nuž posúďte sami...

Gigi nachytala takmer každého

Prvým aprílom sa snažila na svoje nové vlasy upozorniť aj topmodelka Gigi Hadid. Na svojom instagramovom účte totiž práve v tento deň zverejnila fotku svojho nového krátkeho zostrihu. Aj keď sme za každú zmenu, asi ako väčšina fanúšikov sme radi, že Gigi iba žartovala a svoje krásne vlasy si v skutočnosti ostrihať nedala. Ktovie, čo však príde v budúcnosti.

Inšpirujte sa: Spoznajte tajomstvo štíhlych postáv Kendall Jenner a Gigi Hadid: Tejto aktivite sa venujú spoločne

Dlhé vlasy ju už prešli

Hviezda zo seriálu Upírske denníky bola zapamätateľná hlavne vďaka svojim neuveriteľne krásnym hnedým hustým vlasom, ktoré jej na chrbát padali v jemných vlnách. Radikálna zmena v podobe predĺženého lobu jej však neuveriteľne pristane a celkovo vďaka nej herečka takpovediac omladla. Nový zostrih je zrejme to, čo skutočne potrebovala.

Sexi mamička na plný úväzok

Pri modelke Chrissy Teigen je ťažké uhádnuť, akú dĺžku v skutočnosti jej vlasy majú, pretože sama veľmi často siaha po ich predĺžení za pomoci príčeskov. V súčasnosti sa však pýši krásnym zostrihom po plecia, ktorý jej neuveriteľne pristane a v kombinácii s farbou špinavej blond dodáva jej tvári celkom iné vyžarovanie. Ktovie, či je to materstvom alebo novým účesom, Chrissy však vyzerá naozaj dokonalo.

Nenechajte si ujsť: Sexi mamina má dokonalé manželstvo: Vyhýbajú sa JEDNEJ veci a vďaka tomu fungujú na sto percent

Nový muž, nový účes

Selena Gomez nielenže našla šťastie po boku nového partnera, zmenila i svoj špecifický účes. Z dlhých vĺn sa stal sviežy lob, ktorý v kombinácii s jemne zvlnenými prameňmi pôsobí ľahko, mladícky a sviežo. Selena vyzerá dobre naozaj v hocičom, pričom o jej novom účese to platí minimálne dvojnásobne tak.

Prečítajte si: Najsledovanejšia celebrita na instagrame má poriadnu dávku sexepílu: Očarí vás svojím štýlovým šatníkom!

Cara prekvapila

Bývalá modelka a začínajúca herečka Cara Delevingne svojím novým účesom, ktorým sa pochválila na Instagrame len minulý týždeň, naozaj prekvapila. Krátky pixie zostrih naozaj nikto nečakal, to však neznamená, že krásnej Care nepristane. Radikálna zmena a originalita je totiž presne to, čo ju doslova a do písmena vystihuje.

Komu podľa vás zmena pristane najviac?

Katy Perry
58
Gigi Hadid
7
Nina Dobrev
59
Chrissy Teigen
5
Selena Gomez
81
Cara Delevingne
41
Hlasovalo: 251

Foto:
instagram.com/caradelevingne, instagram.com/katyperry, instagram.com/ninadobrev, instagram.com/chrissyteigen, instagram.com/selenagomez, instagram.com/caradelevingne
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba