Ulice Bratislavy sa už po piatykrát stali najväčším prehliadkovým mólom počas obľúbeného prvomájového pochodu Fashion Marš

Staré mesto rozžiarili pestré modely popredných slovenských dizajnérov – Lenky Sršňovej, značky Puojd, Borisa Hanečku, Marcela Holubca W., Petry Kubíkovej, Barbory Kubi, a Ateliéru 343 v zložení Pavol Dendis, Lucia Švecová a Petra Kovacs.

Ulice Bratislavy sa už po piatykrát stali najväčším prehliadkovým mólom

Ulice Bratislavy sa už po piatykrát stali najväčším prehliadkovým mólom

Zdroj: Ivana Tomková

Známe osobnosti

Najnovšie kolekcie z lokálnej tvorby predviedli modelky, tanečníčky a známe osobnosti ako Dominika Zeleníková-Morávková, Katarína Máliková, Barbora Bakošová, Barbara Jagušák, Mária Švarbová, Viola Mariner, Jana Tomas a KUBI SQUAD.

Prečítajte si aj: Francúzsky módny dom Chanel predstavil kolekciu Cruise 2017/2018: Česká modelka Bára Podzimková na móle opäť bodovala

Make-up

Pochodu predchádzala celodenná príprava modeliek v priestoroch KC Dunaj, kde sa o originálny make-up modelkám postarali vizážistky Petra Fraňová, Lucia Mikulová a Iveta Poláčková v zastúpení značky GOSH Copenhagen.

Účesy

Štýlové účesy vytvoril šikovný tím z kaderníckeho salónu KDRKO na čele s hairstylistkou Tatianou Hromadovou so značkou Kevin Murphy.

Módny sprievod

Módny sprievod viedol alegorický voz z RED CAT CABARET s choreografiou od Stanislavy Vlčekovej a návštevníkov hudobne sprevádzala kapelaPelikán spolu s obľúbeným trubadúrom Ludwigom Baginom. Pouličný pochod vyvrcholil hudobným koncertom speváčky Kataríny Málikovej.

Mohlo by vás zaujímať: Najvplyvnejšia žena v móde Anna Wintour: Aká bola jej cesta na vrchol a kedy nastal najväčší zlom v jej kariére?

Fashion Marš

Za podujatím Fashion Marš stojí dizajnérske zoskupenie Denamit v spolupráci s projektom Fashion LIVE!. Hlavným cieľom pochodu Fashion marš! je zbaviť módu nálepky nedostupnej noblesy a odstrániť bariéru medzi zákazníkom a návrhárom. Tvorbu známych slovenských dizajnérov preto prináša priamo do ulíc a umožňuje tak bežným ľudom bezprostredný kontakt s ňou. 

 

Foto:
Ivana Tomková
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba