VIDEO: Krásna mamina a talentovaná vizážistka Lucia Sládečková o materstve: Toto na svojej dcérke najviac miluje

Vizážistka Lucia Sládečková prežíva krásne obdobie. Za všetko môže jej roztomilá dcérka Lýdia, ktorá ju robí šťastnou.

Vizážistka Lucia prežíva najkrajšíe obdobie svojho života

Vizážistka Lucia prežíva najkrajšíe obdobie svojho života

Zdroj: Vlado Anjel

Vďaka malej dcérke Lýdií žiari vizážistka šťastím a hlavne spokojnosťou. Pred pár dňami sme Luciu stretli a musíme priznať, že vyzerala naozaj dobre a úsmev na tvári jej počas celého rozhovoru nechýbal.

FEMINITY TV: Rozhovor s vizážistkou Luciou Sládečkovou, v ktorom okrem iného uvidíte ako jej úloha maminy momentálne pristane

Čítajte aj: VIDEO: Mária Čírová prezradila, kto stojí za jej stylingom, Lucia Sládečková nepreferuje výstrihy, ale skôr decentný štýl

V prvom rade nás zaujímalo, čo sa v živote neustále zaneprázdnenej vizážistky po pôrode zmenilo: "Úplne všetko. Hlavne som zostala pokojnejšia a aj keď ma sem-tam niečo načertí, venujem tomu maximálne minútu. Zmenilo sa aj to, že som viac unavená, ale ako som sľúbila, že nebudem workoholik, tak sa mi zdá, že mám toho ešte viac ako predtým, a to si musím trošku ukorigovať."

Podľa všetkého je malá Lýdia naozaj pokojným bábätkom a v noci sa príliš často nebudí. "V noci spinká a budí sa jedenkrát, niekedy dvakrát. Myslím, že sme nastavili celkom fajn režim. Cez deň začína byť živšia, začína sa usmievať a ja som z toho úplne šťastná, lebo keď preklipkáva očami vyzerá ako taká lienka z rozprávky."

Prečítajte si: VIDEO: Talentovaná slovenská ilustrátorka si ide za svojím snom: Danyela Art kreslí obrázky, ktoré prinášajú radosť!

Lucia sa stala mamou pred troma mesiacmi a už dnes sa môže pochváliť ukážkovou postavou. Nie je za tým žiadny šport, ani špeciálna diéta. "Stále papám čo sa dá, kojila som a pracujem. Možno aj z toho chudnem, že už mám taký svoj pracovný stres."

Foto:
Vlado Anjel, Ján Zemiar Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba