Viete, akým otcom je v súkromí moderátor Milan Zimnýkoval? Takto obľúbeného Juniora zrejme nepoznáte

Moderátor Milan Junior Zimnýkoval si získal veľký počet fanúšikov hlavne vďaka relácii Moja mama varí lepšie ako tvoja, v ktorej mu nadhľad a zmysel pre humor určite nechýba. Aký je však Junior v súkromí?

Takýto otec je moderátor Milan Zimnýkoval alias Junior

Takýto otec je moderátor Milan Zimnýkoval alias Junior

Zdroj: Profimedia

Rozhlasový a televízny moderátor Milan Junior Zimnýkoval sa dostal do povedomia ľudí hlavne vďaka moderovaniu obľúbenej šou Junior a Marcel na Fun rádiu. Zmysel pre humor ani jednému z nich nechýbal, a preto nebolo ťažké si túto dvojicu obľúbiť. Neskôr moderoval aj iné projekty, ako Legendy popu, Nikto nie je dokonalý, Česko Slovensko má talent a najnovšie ho nájdete v kulinárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Prečítajte si aj: Ako vyzerá v súkromí nová televízna tvár Lenka Vavrinčíková? Vždy vysmiata brunetka vás prekvapí

Junior nie je len úspešným moderátorom a nedarí sa mu iba v práci, ale aj v súkromí. Už päť rokov je manželom markizáčky Antónie Zimnýkoval, s ktorou má rozkošnú dcérku Sašku. Práve ony dve znamenajú pre obľúbeného moderátora všetko. 

Ukážkový otec

To, akým je otcom máme možnosť vidieť hlavne vďaka fotografiám a krátkym videám, ktoré Junior na svojom súkromnom profile často uverejňuje. 

So Saškou trávi každú voľnú chvíľu a ako sa zdá, obaja si spoločnosť toho druhého užívajú. Moderátor nechá svoju malú dcérku robiť dokonca aj takéto "babské" veci. Ktovie, možno z nej bude raz známa vizážistka, alebo maliarka.

Junior má doma naozaj všestranné dieťa, ktoré často pomáha v kuchyni, tancuje, maľuje a tiež rado nakupuje.

Trojročná dcérka Saška však nie je iba princeznička obklopená bábikami, ale má svojský vzťah aj k autám a tak si každý z nich nájde pri spoločných aktivitách to svoje.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Vďaka tomuto si Marianna Ďurianová vypracovala ukážkovú postavu: Prezradila, na ktoré jedlo a cviky nedá dopustiť

Podľa všetkého si Junior svoju úlohu otca užíva a možno aj vďaka tomu mu úsmev na tvári posledných pár rokov nezmizol ani v práci.

Najobľúbenejší moderátor v ankete Telkáč roka 2016

Talentovaný moderátor je momentálne nominovaný v ankete Telkáč roka v kategórii najobľúbenejší moderátor a jeho šance sú vysoké. Ak si myslíte, že si Milan Junior Zimnýkoval zaslúži toto ocenenie, zahlasujte za neho v ankete tu

Foto:
Profimedia, instagram.com/zimnykoval
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba