Slnečné okuliare, ktoré by ste si mali zaobstarať túto sezónu: Trendový doplnok pre všetky milovníčky luxusu

Prinášame vám jedinečnú inšpiráciu v podobe luxusných doplnkov, ktoré by určite nemali chýbať vo vašej výbave. Ktoré z týchto modelov by ste si radi zaobstarali vy?

Inšpirujte sa aktuálnymi trendmi na štýlové slnečné okuliare

Inšpirujte sa aktuálnymi trendmi na štýlové slnečné okuliare

Zdroj: Profimedia

Aktuálne trendy slnečných okuliarov, ktoré dýchajú svojou jedinečnosťou a okázalým štýlom. Nechajte si poradiť od svetových celebrít a zaobstarajte si luxusné doplnky, vďaka ktorým ozvláštnite svoj osobný štýl.

Prečítajte si aj: Elegantná a na úrovni dáma: Prečo sa oplatí do šatníka začleniť tieto modely a ako ich navzájom kombinovať?

Bella Hadid

Svetová modelka Bella Hadid je známa svojím netradičných štýlom a inakosťou. Svedčia o tom aj jej nové slnečné okulire, ktoré si zaobstarala v „classy“ štýle. Netypický tvar okuliarov jej vytvára dokonalý look a Bella pôsobí ako zo starých romantických filmov. Okuliare v štýle Audrey Hepburn sú horúcou novinkou a vy ich musíte mať!

Victoria Beckham

Módna ikona Victoria Beckham presne vie, čo sa aktuálne nosí. Aj štýlová módna návrhárka podľahla trendu hranatých okuliarov s tmavými sklami. Vrchná línia je zarovno s tvárou a vytvára tým drsný look. Okuliare môžete voliť v tmavých odtieňoch alebo tigrovanom motíve. 

Gigi Hadid

Známa modelka Gigi Hadid miluje retro štýl. Prevedenie slnečných okuliarov s bielym rámom nevyzeralo nikdy lepšie. Kráska z Victoria´s Secret naozaj vie, ako zaujať a ak aj vy túžite vytŕčať z davu, tento štýl okuliarov je pre vás ako stvorený.

Taylor Hill

Ďalšia zo svetových krások, ktorá sa rada odlišuje svojím štýlom. Taylor Hill predviedla svoj najnovší model okuliarov, ktorý je veľmi moderný. Veľké okuliare s červenými sklíčkami v štýle „ hippies“ s ideálnou voľbou na festivaly a koncerty.

Inšpirujte sa: Mašľa vo vlasoch ako horúci trend tejto sezóny: Ktorý z týchto štýlov by ste si vybrali vy?

Sofia Richie

Známa celebrita Sofia Richie je absolútnym fenoménom. To, s akou ľahkosťou a eleganciou nosí tieto extravagantné žlté okuliare, je priam neuveriteľné. Inšpirujte sa jej rebelským štýlom a buďte za hviezdu večera.

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba