Známe celebrity, ktoré žijú usporiadaným rodinným životom: Od ktorých z nich by sme si mali brať príklad?

Aj keď sa vo svete celebrít často rozpadajú manželstvá či menia partneri, poznáme výnimky, ktoré ešte stále fungujú ako šťastná rodina.

Bývalý prezident USA má obdivuhodný vzťah so svojou rodinou

Bývalý prezident USA má obdivuhodný vzťah so svojou rodinou

Zdroj: Profimedia

Prinášame vám výber usporiadaných celebritných rodín, ktorých vzťah je naozaj obdivuhodný. Ceníme si, že aj napriek trendu rozvodov si zachovali svoje skutočné hodnoty a svoju energiu sústredia najmä na správne fungovanie ich rodinného života. Viete, ktoré to sú?

Mohlo by vás zaujímať: Brad Pitt dnes vyzerá ešte viac neodolateľne ako kedysi: Vďaka tomuto sa preniesol cez rozvod s Angelinou

Smithovci

Will Smith s rodinou je prvým príkladom ukážkovej rodiny. Známy herec je nielenže skvelým otcom, ale so svojou manželkou vychovávajú svoje deti k správnym ľudským hodnotám. Rodičia odmietli zo svojich detí vychovať rozmaznané celebrity a tak im dali na výber - ak sa chcú venovať hudbe či herectvu, musia zároveň chodiť dennodenne do školy a neprestať sa vzdelávať.

Beckhamovci

Rodina Beckhamovcov je uznávaná snáď po celom svete. Sympatická početná rodinka je dobrým príkladom pre všetkých z nás. Slávni rodičia Victoria a David sú vo výchove svojich detí naozaj stopercentní. Okrem správnej morálky ich nadovšetko ľúbia, čo dokazujú ich milé rodinné fotografie. Vždy sa potešíme, ak sa na sociálnej sieti objaví ďalšia do zbierky Beckhamovcov.

Tatumovci

Herec Channing Tatum s manželkou Jenna Dewan sú síce mladou rodinkou, no o to viac vzácnejším príkladom. Málokedy vidíme taký krásny vzor, akým sú práve Tatumovci. Ich romantický príbeh začína v období, keď mali obidvaja cez 20 rokov a zoznámili sa pri nakrúcaní Let´s Dance. Zaľúbená dvojica je dodnes spolu a vychovávajú svoje vysnívané dieťa. 

Inšpirujte sa: Známe celebrity, ktoré vám dokážu, že patria medzi bežných smrteľníkov: Aj oni sú len ľudia!

Obamovci

Rodina Obamovcov je krásnym príkladom toho, že aj v politike sa nájdu výnimky. Bývalý prezident spojených štátov Barack Obama má rodinu, ktorá naozaj môže ísť príkladom. Milujúca manželka a dve krásne dcéry sú spoločne jeden veľký tím. Amerika ich miluje pre ich usporiadaný rodinný život a my sa ani nečudujeme.

 

Foto:
Profimedia, Instagram osobností
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba