VIDEO: Nová kolekcia Louis Vuitton Cruise 2018: Pozrite si veľkolepú show, ktorá sa odohrávala v Japonsku!

Značka Louis Vuitton predviedla novú kolekciu v japonskom meste Kjóto, kde odprezentovala moderný štýl v kombinácii s prírodným prostredím.

Módna prehliadka Louis Vuitton cruise 2018

Módna prehliadka Louis Vuitton cruise 2018

Zdroj: Louis Vuitton

Neexistuje lepšie miesto na predstavenie tejto idey ako Museum Miho. Prepojenie človeka s prírodou existuje v Japonsku taký koncept, že práve táto krajina inšpirovala aktuálnu kolekciu Louis Vuitton

Prečítajte si aj: Francúzsky módny dom Chanel predstavil kolekciu Cruise 2017/2018: Česká modelka Bára Podzimková na móle opäť bodovala

Futurizmus 

Kolekcia Cruise 2018 osciluje medzi súčasnosťami a vznešenou civilizáciou predkov, medzi futurizmom a poéziou, medzi živými rozvíjajúcimi sa mestami a pokojnou krajinou.

Rytierske prvky

Oblečenie pripomína rytierske prvky, bojové umenie a filmovú melanchóliu. Nájdete v nej nohavicové kostýmy do mesta a tuniky v "architektonickom" štýle, ktoré pripomínajú obrazy japonského umelca Hokusai.

Kostými inšpirované tradíciou

Svetre z pletených vlákien a kože pripomínajú armádu japonských bojovníkov. Večerné šaty sa blyštia ako zlato a kostýmy sú inšpirované tradičným japonským hudobným divadlom Noh.

Ozdobené "clutch" kabelky

Krásne opasky sa stávajú súčasťou nohavíc so zúženým strihom. Kabelky a „clutch“ sú zdobené maskami kabuki.

Ikonický návrhár

Tohtoročnú kolekciu Cruise tiež skladá návrhár Kansaï Yamamotovi, ktorý na parížskych prehliadkových mólach prerážal cestu celej generácie japonských módnych tvorcov. Yamamoto je tiež známy ako návrhár kostýmového šatníka Davida Bowieho. Je tiež autorom ikon, symbolov a dekorácií, ktoré sa nachádzajú na kabelkách a doplnkoch Louis Vuitton. 

VIDEO: Pozrite si celú prehliadku veľkolepej módnej show Louis Vuitton Cruise 2018

 

Foto:
Louis Vuitton, Video: Youtube
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba