Správanie, ktoré muži na ženách vyslovene neznášajú: Robíte toto aj vy?

Kým niektoré veci vo vzťahu prehliadame, iné nás vedia poriadne vytočiť. Viete, na ktorú vlastnosť a všeobecne správanie sú muži najviac alergickí?

Zdroj: Profimedia

Hoci vám dokážu muži tolerovať veľa, s týmto to pre dobro vzťahu radšej nepreháňajte. To, že vás miluje neznamená, že mu niektoré veci neprekážajú a tým pádom škodia vám obom.

Prečítajte si: Podľa jednej veci som vedela, že nie som pripravená na manželstvo: Ak myslíte na toto, nehrňte sa do svadby!

Negatívne zmýšľanie a neustála dráma

Ak ste ženou, ktorá všetko príliš rieši a dramatizuje, bude lepšie ak trochu z tohto vášho správania sa uberiete a začnete svet vnímať aj z tej lepšej stránky. Mužovi totižto nič nevadí viac ako negatívna žena, ktorá sa neustále sťažuje a popritom z každej situácie urobí obrovské divadlo a drámu. Každý z nás chce žiť pokojný a kľudný život a práve preto je zbytočné dramatizovanie viac ako nevhodné.

Nikto nežije dokonalý a ani rozprávkový život a je úplne normálne keď sa vám niečo nepodarí, či nie je podľa vašich predstáv. Okrem toho nezabudnite ani na to, že ak ste dlhodobo s partnerom nespokojná, žiadnou umelo vytvorenou drámou a výčitkami nič nezmeníte, práve naopak. Všetko týmto spôsobom ešte viac zhoršíte a nakoniec vás z dôvodu neustáleho tlaku opustí. Ak sa pristihnete pri tom, že ste už dlhšiu dobu negatívne naladená, uvedomte si, že svet napriek všetkému nie je až taký zlý, ako sa vám momentálne môže zdať. Každý z nás je zodpovedný za svoje vlastné šťastie a preto radšej prevezmite zodpovednosť nad vašim životom, vzťahom a rozhodnutiami čo najskôr.

Mohlo by vás zaujímať: Najhoršie chyby, akých sa ženy vo vzťahu k mužovi dopúšťajú: Týmto muža odpudzujú rýchlejšie ako si myslia

Práve kvôli tejto dráme, hádkam a nezhodám sa rozpadá väčšina vzťahov a manželstiev. Hoci žiadnu neveru nepodporujeme, keď sa nad tým zamyslíte, vždy jeden vo vzťahu "uteká" tam, kde má pocit väčšej pohody a kľudu. Napriek tomu by sa mal každý z nás naučiť čeliť problémom, ktoré sú reálne, nevytvárať nové, ktoré neexistujú a snažiť sa pochopiť partnera. Láska a ani vzťahy nie sú iba dokonalým spolunažívaním, ale je to o tom hľadať na každej situácií aspoň niečo dobré a zbytočne nedramatizovať.

Myslíte si, že mužom naozaj prekážajú negatívne a večne sťažujúce sa ženy?

áno
308
nie
9
Hlasovalo: 317

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba