VIDEO: Modelka Barbora Brušková zahviezdila na prehliadke Maison Margiela: Toto si bude pamätať ešte dlho!

Agentúra Elite Bratislava sa môže tešiť z ďalšieho úspechu talentovanej modelky Barbory Bruškovej. Mladá kráska očarila na Haute couture show v Paríži, kde zatvárala prehliadku pre známu módnu značku Maison Margiela.

Zdroj: Maison Margiela

To, že modelingová agentúra Elite Bratislava vychováva samé úspešné modelky, niet pochýb. Dôkazom toho je aj pôvabná modelka, ktorej sa podaril naozaj skvelý úspech. Ambiciózna modelka, ktorá patrí momentálne medzi elitu slovenského modelingu zahviezdila na haute couture show Maison Margiela v Paríži a v rozhovore pre Feminity prezradila detaily.

Prečítajte si aj: Tri elitné modelky z Česka a Slovenska a ďalšie zviditeľnili Čičmany: Takto pózovali pre japonský Vogue

FEMINITY TV: Modelka Barbora Brušková vám v rozhovore prezradí, ako to vyzerá na veľkolepej show 

Zatvárala veľkolepú show

Sympatickú Barboru sme zastihli v jej materskej agentúre a nás zaujímalo, aké to boli pocity predvádzať pre túto známu značku. „Ísť prehliadku Maison Margiela je určite vždy jedinečný pocit pre každú jednu modelku, ktorá kráča túto prehliadku. Či už je to pri originálnych make-upoch, ktoré vytvárajú každý rok alebo vlasoch a taktiež jedinečných oblečení. Zatvárať show je pocta pre každú modelku a zatvárať prehliadku pre Johna Galliana je neskutočný pocit, ktorý si budem pamätať ešte dlho,“ priznala talentovaná modelka.

Model, ktorý predviedla

Barbora nám zároveň detailne opísala, ako vyzeral model, ktorý mala na sebe oblečený. „Mala som na sebe ručne maľovaný, vyšívaný sveter, ktorý bol obohatený o detaily či už filtrované alebo rôzne iné jemné prvky dozdobené veľkými čižmami, ktoré pripomínajú taký kovbojský štýl.“

Stretnutie s Annou Wintour

Slovenská modelka mala dokonca možnosť stretnúť sa s legendárnou Annou Wintour, s ktorou sa dokonca osobne zoznámila. Nám priblížila, ako prebiehalo toto stretnutie. „John Galliano, ktorý je dizajnér značky Maison Margiela je dlhoročný a dobrý priateľ Anny Wintour a keď majú čas, tak sa radi stretávajú pred prehliadkou a diskutujú o módnych trendoch alebo inšpiráciách. Toto stretnutie prebiehalo pár dní pred prehliadkou, kedy som predvádzala jednotlivé looky, ktoré boli neskôr prezentované na tejto show pred Annou Wintour,“ dodala Barbora.

Parížska rodina

Pri otázke, ako prebiehajú kastingy na túto veľkolepú show, sme sa dozvedeli, že úspešná modelka tieto kastingy už ani neabsolvuje. „S touto značkou Maison Margiela spolupracujem už 2 roky a je to taká moja parížska rodina, pretože ma každý pozná či už sú to pomocníci, krajčíri alebo samotný John Galliano. Je to vždy veľmi krásna spolupráca. Inak tento kasting prebieha ako každý iný na módnu prehliadku, kedy modelka prejde svoju chôdzu pred kasting directorom a ukáže sa,“ priblížila.

Mohlo by vás zaujímať: Nová generácia modeliek bez make-upu: Takto vyzeraju nádejné tváre svetového modelingu

Najbližšie modelingové plány

„Teraz som momentálne konečne doma, po dlhšom čase znova, takže si chcem tiež užiť trochu leto a oddýchnuť si. Neskôr sa začnem znova pripravovať na módne prehliadky v Paríži a Miláne a iné komerčné práce alebo fotenia, ktoré ma čakajú v septembri,“ dodala s úsmevom.

Ďakujeme za skvelý rozhovor a Barbore prajeme ešte veľa úspechov!

Foto:
Maison Margiela, Elite Bratislava, instagram.com/barborabruskova, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba