Agentúra Elite vyhlasuje open casting: Staň sa aj ty úspešnou modelkou a modelom!

Súhra krásnych čŕt, prirodzenej charizmy, nevšednosti a komunikatívnej povahy. Prestížna súťaž Schwarzkopf Elite Model Look dopomohol k úspechu mnohým slovenským dievčatám a dnes už ženám.

Prirodzenosť a charizma sú v skutočnosti najpodstatejšie

Prirodzenosť a charizma sú v skutočnosti najpodstatejšie

Zdroj: instagram.com/adrianacernanova, instagram.com/michaelakocianova, instagram.com/bayakolarikova

Krásna Denisa Dvončová zaujala už v šestnástich rokoch

Teraz už šťastná mamina a stále krásna žena Denisa Dvončová vyhrala prestížnu súťaž Schwarzkopf Elite Model Look už ako šesťnásťročná. Okrem toho, že sa počas svojej dlhoročnej kariéry objavila na titulkách časopisov ako GRAZIA, HARPERS BAZAR či DOLCE VITA, obsadila aj ako jediná Slovenka vo finále súťaže v roku 2003 prvé miesto.

Práve jej prirodzená krása a sebavedomie jej priniesli vytúžený úspech a vysnívanú kariéru. Dnes je síce Denisa už šťastnou maminkou malého Matesa a manželkou známeho fotografa Jakuba Klima. rodinný život jej ale na kráse, tak povediac, ešte pridal, to sa jednducho poprieť nedá.

Mohlo by vás zaujímať: Elite Model Look rozbehol kariéru množstvu slovenských modeliek: Ako vyzerá slovenská krása vo svetovom modelingu?

Michaela Kocianová a jej špecifické črty

Samotná ambasádorka celej súťaže Schwarzkopf Elie Model Look pred niekoľkými rokmi zaujala hlavne svojimi nešpecifickými črtami, ktoré práve vďaka svojej jedinečnosti pôsobili krásne. Jej prirodzená krása jej priniesla neuveriteľný úspech v podobe spolupráce s módnymi domami ako Christian Dior, Bottega Veneta, Alexander McQueen, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Versace a Chanel, ale aj povestné krídla  Victoria’s Secret.

Dnes pomáha vyberať nové nádejné modelingové talenty a svojou prirodzenou krásou neustále udivuje.

Neprehliadnite: Topmodelka Michaela Kocianová hľadá novú generáciu modeliek: Kastingy Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017 už v piatok

Šťastná mamička vyhrala ako pätnásťročná

Dnes už mamička na plný úväzok nastúpila po výhre v Schwarzkopf Elite Model Look v roku 2004 do modelingového kolotoča takmer rýchlosťou svetla. Práve plavé vlasy a krásne modré oči boli tým, čo Michaelu Hlaváčkovú odlišovalo od iných. Jej nevinná krása a tajomný pohľad jej zabezpečili závratnú kariéru, ktorú už v mladom veku musela zvládnuť sama a na vlastnú päsť. Neskôr sa hlavne vďaka svojej prirodzenej kráse stala jednou z päťdesiatich najlepších modeliek sveta.

Jemná krása menom Adriana Čerňanová

V roku 2006 na druhom mieste skončila kráska menom Adriana Čerňanová, ktorá odvtedy prešla dlhou cestou plnou úspechu. Nielenže nafotila kampane pre značky ako Elle, Marie Claire, Vogue či Harper´s Bazaar, ale stala sa i tvárou luxusnej značky spodnej bielizne Wonderbra. Jej jemné črty tváre, štíhly nos a výrazné lícne kosti ju svojím spôsobom zviditeľnili natoľko, že sa vďaka svojej prirodzenosti vypracovala na úspešnú modelku.

Mladučká, no už úspešná

Aj tak by sa dala charakterizovať Baya Koláriková. Táto mladučká modelka, ktorá už stihla predvádzať pre značky ako Giambattista Valli, Chanel, Dior či Miu Miu je jednoducho svojská. Jej dokonalá pleť, mladistvý vzhľad a zaryté vegánske presvedčenie, ktorému vďačí za úžasnú postavu, sú len jedným z mnohého, čím sa táto mladá kráska presadila v modelingovom biznise. V roku 2013 vyhrala národné finále Schwarzkopf Elite Model Look a odvtedy sa jej kariéra spustila závratnou rýchlosťou.

Nenechajte si ujsť: Modelka Baya Koláriková sa nezastaví: Na svojom prvom Haute Couture v Paríži sa predstavila vo veľkom štýle

Splňte si svoje sen s Elite Model Look aj vy!

Aj vy sa môžete stať budúcim úspešným modelom či modelkou. Možno váš výzor nie je dokonalý, avšak práve to vás robí špecifickým. Práve charizma, vyžarovanie, komunikatívnosť a profesionalita sú tým, čo sa u budúcich modelov a modeliek hľadá.

Inšpirujte sa: Prekrásne modelky, ktoré vás presvedčia, že menej je niekedy viac: Inšpirujte sa ich prirodzenou krásou!

Agentúra Elite vyhlasuje open casting 26.5.2017 v jej priestoroch na Klemensovej 4 v Bratislave. Casting je určený pre ženy od 13 do 22 rokov s výškou nad 170 cm a pre mužov od 15 do 23 rokov s výškou nad 183 cm. Netreba sa nikde vopred hlásiť, stačí sa zastaviť medzi 15:00 a 17:00 a doniesť si pero na vyplnenie dotazníka. Najlepšie však je prísť bez mejkapu v skinny nohaviciach a úzkom tričku bez potlače. Čo sa týka mužov, rovnako postačí civilný outfit.

Vyskúšajte svoju šancu a možno práve vy sa po dvoch týždňov od konania castingu dozviete, že ste sa stali jedným z finalistov súťaže Schwarzkopf Elite Model Look a ste tak na najlpešej ceste za vysneným životom!

 

Foto:
instagram.com/adrianacernanova, instagram.com/michaelakocianova, instagram.com/bayakolarikova, instagram.com/denisa_dvoncova, instagram.com/michaelahlava
Zdroj:
EF, Elite Bratislava

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba