Topmodelka Michaela Kocianová hľadá novú generáciu modeliek: Kastingy Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017 už v piatok

Kastingy sa uskutočnia v dňoch od 21. apríla do 30. apríla 2017 v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Zahoďte zábrany a nepremeškajte svoju šancu.

Michaela Kocianová sa na nové modelingové tváre teší

Michaela Kocianová sa na nové modelingové tváre teší

Zdroj: archív Elite Bratislava

Ambasádorka a topmodelka Michaela Kocianová, ktorá sa práve vrátila zo slnečného Maroka (kde trávila súkromnú dovolenku so svojím priateľom Arranom Yentobom) opäť vyráža na castingovú šnúru hľadať nové nádejné tváre modelingu. Sama Michaela sa o súťaži vyjadrila: "Schwarzkopf Elite Model Look je mojou takmer neodlúčiteľnou súčasťou. Bola som tiež jednou z mladých dievčat, ktoré išli na súťaž vyskúšať šťastie a je pre mňa veľkou cťou, že môžem byť ambasádorkou už 7-mim rokom."

Michaela patrí k našim najkrajším a zároveň najúspešnejším slovenským modelkám. Okrem prirodzenej krásy sa môže pochváliť dokonale štíhlym telom a dlhými nohami. Už roky sa jej darí rovnako dobre v zahraničí, ako aj doma na Slovensku. Práve preto je práve ona ideálnym príkladom a vzorom pre začínajúce modelky a zároveň vhodnou ambasádorkou súťaže Schwarzkopf Elide Model Look.

Ako sa zmenil modeling a ako ho ovplyvnil Instagram? Toto je pohľad topmodelky Zuzany Stráskej

Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR Sáša Jány k projektu povedal: "Som veľmi rád, že Miša Kocianová opäť prijala post ambasádorky súťaže, aj preto, že ona je inšpirujúcou modelkou pre mladú generáciu, ktorá aktívne sleduje jej instagram a teší sa na rady, ktoré počas castingových tour v 10-tich mestách Slovenska môže získať."

Kastingy Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pre Slovenskú republiku prebehnú v apríli 2017 v týchto obchodných centrách:

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Rowenta for Elite Model Look, dekoratívna kozmetika Artdeco, lifestylový internetový magazín Feminity a špecialista v starostlivosti o zuby a telo Profimed. Mediálnymi partnermi sú rádio Europa 2, magazín EVA, Bigmedia a Fashion TV czech&slovak.

Štýlová žena, aká sa len tak nevidí: Ostrieľaná modelka Zuzana Stráská hľadá nádejnú tvár svetového modelingu

Foto:
archív Elite Bratislava
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba