VIDEO: Kastingy Schwarzkopf Elite Model Look zožali neuveriteľný úspech: Nechýbala Emma Drobná či YouTuberka Moma

Nedeľným kastingom v Bratislave sa prvé kolo hľadania budúcich tvárí modelingovej súťaže skončilo. Pozrite sa, aká atmosféra panovala počas samotného eventu a čo podľa riaditeľa súťaže predstavuje skutočná krása.

Saša Jány je nadšený z neuverteľného záujmu o castingy

Saša Jány je nadšený z neuverteľného záujmu o castingy

Zdroj: Vlado Anjel

Tento rok sa podľa riaditeľa súťaže Schwarzkopf Elite Model Look viac než len vydaril. Dohromady sa kastingov zúčastnilo vyše 1 500 nádejných modelov a modeliek, medzi ktorými sa nachádzalo obrovské množstvo zaujímavých mladých ľudí. Každým rokom sú však stále lepšie a lepšie pripravení. Dá sa povedať, že sa zlepšili hlavne ich jazykové schopnosti a celkovo majú oveľa viac informácií čo sa týka modelingu. Na druhej strane sú však stále Slovenky aj Slováci rovnako krásni. dodal Saša Jány.

FEMINITY TV: Riaditeľ Schwarzkopf Elite Model Look Saša Jány

Práve súťaž Schwarzkopf Elite Model Look podľa neho naštartovala kariéru mnohým, dnes už úspešným, modelom a modelkám po celom svete. Na to som naozaj veľmi hrdý, musím povedať. Za posledných dvadsať rokov dopomohol práve Elite Model Look obrovskému množstvu úspešných dievčat. Naše výsledky sú naozaj nepopierateľné a skvelé a myslím si, že práve to hovorí za všetko. skonštatoval riaditeľ Elite Model Look.

Neprehliadnite: VIDEO: Kastingy Schwarzkopf Elite Model Look 2017: Odkaz riaditeľa súťaže pre nádejné modelky vám môže zvýšiť šancu

Z roka na rok sa však celkový pohľad na krásu podľa Sašu Jányho skutočne mení. Už dávno nejde len o to, ako ľudia vyzerajú. Výška či celkový výzor je už skôr jasný. O čo v súčasnosti ide oveľa viac, je práve vyžarovanie, komunikácia a samotná osobnosť. O tom je celý modeling budúcnosti. dodal Saša Jány.

Občasnou modelkou sa rada stane aj Emma Drobná

Posledný kasting svojím úžasným spevom sprevádzala i talentovaná Emma Drobná. Síce ju povolanie modelky natrvalo neláka, rada sa zúčastní profesionálnych fotení. Je to príjemné a pekné, keď sú ľudia, s ktorými sa spolupracuje naozaj profesionálni. Vtedy som veľmi nadšená, pretože samotný výsledok fotenia vyzerá veľmi dobre. Ale nie je to cesta, ktorou by som sa chcela natrvalo vydať.

Prečítajte si aj: Obdivuhodný úspech našich modeliek vo svete: Bára Podzimková predvádzala pre Dior, Eva Klimková pre Victoriu Beckham

FEMINITY TV: Speváčka Emma Drobná o svojom pohľade na modeling

Sama sa však modelkami inšpiruje vtedy, keď ju ich štýl zaujme. Potom však aj ide o to, ako sa v daných veciach cítim. Či je to pohodlné alebo nie. Veľakrát sa inšpirujem len tak na ulici alebo ak mám doma niečo, čo už nenosím, no páči sa mi to, tak čo to poodstrihujem. dodáva s úsmevom Emma.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Speváčke Emme Drobnej ide karta: Hudba je jej život a kvôli tomuto môžeme byť hrdí, že sa vrátila na Slovensko

Modelkami sa inšpiruje i YouTuberka Moma

Mladučká Moma, ktorá si svojimi orginálnymi videami vytvorila slušnú základňu fanúšikov takisto poctila návštevníkov kastingu svojou autogramiádou. O kariére modelky síce sama ako malá snívala, dnes sa však už túži vydať hlavne cestou vlogerstva. Začalo ma to viac ťahať k mejkapu a k práci, ktorú vlastne teraz robím. To by som chcela i naďalej rozvíjať. zdôverila sa Moma.

FEMINITY TV: YouTuberka a blogerka Moma bola súčasťou castingov takisto

Modelkami sa však rada inšpiruje. Hlavne čo sa týka cvičenia a životného štýlu. Podľa nej je však v modelingu základom úspechu hlavne trpezlivosť a priebojnosť. Čo sa týka vzhľadu, všetko je individuálne. Každý klient považuje za dôležité niečo iné. dodala.

Foto:
Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba