Presunúť na hlavný obsah

AKO ODSTRÁNIŤ TETOVANIE

Zdravie a relax

Prichádzajúce leto odhaľuje naše telá a ukazujeme tak často aj to, čo by sme nechceli. Ak vás trápi tetovanie, ktoré vzniklo ako úlet a neviete ako sa ho zbaviť, vyskúšajte nový a jednoduchší spôsob. FEMINITY vám predstavuje novú metódu, ktorá je v porovnaní s laserom výrazne menej bolestivá, vysoko účinná a zároveň aj finančne dostupnejšia.

Unikátny postup odstránenia tetovania, ktorý je zásadne odlišný od laserovej metódy, sa volá Rejuvi. Kľúčový rozdiel je v patentovanom biochemickom procese, ktorý je zameraný na vytiahnutie farebného pigmentu a nie jeho rozdrobenie ako pri odstraňovaní tetovania laserom. Ošetrenie bolo dostatočne preskúmané, vyvinuté a testované už viac ako desať rokov, a na celom svete sa používa viac ako osem rokov.

Proces odstránenia tetovania novou metódou sa skladá zo štyroch fáz. V prvej z nich sa na miesto tetovania aplikuje anestézia. Následne sa na motív nanesie špeciálny kozmetický prípravok Rejuvi Tattoo Remover, ktorý začne reagovať na farebné pigmenty. Ošetrená plocha sa počas niekoľkých nasledujúcich dní suší, pričom sa vytvorí chrasta. V poslednej fáze dôjde k prirodzenému oddeleniu chrasty od kože. Počas zotavovania môže byť pokožka začervenaná a opuchnutá, avšak postupom času sa vráti do pôvodného stavu.

Vek tetovania nemá zásadný vplyv na jeho odstránenie. Aj 20 ročný obrázok bol úspešne odstránený touto technikou. Samozrejme, že u čerstvejších tetovaní je proces podstatne jednoduchší a účinnosť odstránenia je 92 -99,9 percent. Pre dobré výsledky je samozrejme potrebná správna starostlivosť o ošetrené miesto po zákroku.

Celý postup ošetrenia je veľmi podobný samotnému tetovaniu, pracuje sa dokonca s rovnakými nástrojmi, no namiesto pigmentov sa používa Rejuvi tattoo remover. Na ošetrované miesto je pred zákrokom tiež možné použiť Painaway Solution, čo je lokálne anestetikum na znecitlivenie pokožky. Ošetrené miesto s plochou 5 štvorcových centimetrov vyžaduje sedenie v dĺžke 45 až 60 minút. No a za odstránenie zaplatíte 1,5 až 2 násobok ceny tetovania.  

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus