Presunúť na hlavný obsah

Relax na Havaji

Feminity

"Lokahi" je výraz, ktorý v luxusnom havajskom Grand Hyatt Kauai Resort & Spa budete počuť veľmi často. Označuje sa ním totiž zmysel pre harmóniu a ten vám v tunajšich Anara Spa pomôžu nájsť bez ohľadu na to, pre aké procedúry sa rozhodnete. Tie, mimochodom, prispeli k tomu, aby magazín Condé Nast Traveller označil tieto spa za kúpele s najlepšími procedúrami v Spojených štátoch.

Starí Havajčania dôverovali svojim intuitívnym liečebným praktikám a blízkemu vzťahu s prírodou. Verili, že čím bližšie ste k prírode, tým bližšie ste k spoznaniu samého seba. Aj preto v Anara Spa na ostrove Kauai tak veľmi cítiť hlbokú úctu k prírode a k tradičným havajským liečebným metódam využívajúcim jej nekonečnú regeneračnú silu v starostlivosti o myseľ, telo a ducha.

Procedúry založené na havajských tradíciách si návštevníci Anara Spa v Grand Hyatt Kauai Resort & Spa užívajú už od jeho otvorenia v roku 1991 a dodnes ich hlavným cieľom zostáva oslobodiť vaše myslenie zo zajatia stresu, dostať váš organizmus do optimálneho zdravotného stavu a vašej duši otvoriť bránu k pocitu bezstarostnej ľahkosti.

To všetko za pomoci aktivácie vášho zmyslu pre harmóniu -  lokahi. Od roku 2007 sa jednotlivé kúpeľné procedúry poskytujú v otvorených luxusných privátnych bungalovoch, pričom každý z nich je obklopený vlastnou tropickou záhradou, vodopádmi, ponornými bazénmi, relaxačnými priestormi, saunami, vírivkami, sprchami z lávových kameňov a parnými jaskyňami.

K tomu patrí aj perfektne vybavené fitness centrum a open-air pavilón jogy. Najnovšou zaujímavosťou týchto kúpeľov je možnosť objednať si "ochutnávkový" výber procedúr v skrátenom čase tak, aby ste ich absolvovali čo najviac.

Grand Hyatt Kauai Resort & Spa však ponúka veľkolepé zážitky aj mimo svojich kúpeľných priestorov: Skryté lagúny, kam sa dostanete len v kajaku, či prechádzky naboso po jemnom bielom piesku krištáľovo čistých pláží, golf na ihrisku  Roberta Trenta Jonesa, Jr., tenis, plávanie, izolované záhrady, farbisté západy slnka či večery v atmosfére osvetlenia pochodní, ktoré tu majú svoju tradíciu.

Rezort ponúka nielen totálnu izoláciu, ale aj jednoduchý prístup ku všetkému, čo sa rozhodnete robiť. To všetko v kombinácii so zážitkami v Anara Spa vo vás zostane ešte dlho po tom, čo tento prírodný raj budete musieť opustiť.

- Najčítanejšie -