Presunúť na hlavný obsah

Atraktívny módny doplnok XB Balance Xtreme

Móda

Aké je tajomstvo úspechu najlepších športovcov sveta? Ako získavajú energiu a rovnováhu hviezdy šoubiznisu? Objavili horúcu novinku, jedinečný hologramický náramok XB Balance Xtreme, ktorý sa stal hitom tohto roku.

Môžete ho vidieť na rukách svetoznámych športovcov ako sú napríklad futbalisti Van Nistelroy, Cese a Piqué, Sergio Ramos alebo Wesley Sneijder, tenista Rafael Nadal a mnoho ďalších. Zázračný náramok si obľúbili aj osobnosti zo sveta šoubiznisu ako napríklad Madonna, Lady Gaga, Beyoncé, Jenifer Aniston, Anthony Hopkins, či Justin Bieber. XB Balance Xtreme je jediný náramok s RoHS certifikátom (Restriction of Hazardous Substances) obmedzujúcim použitie nebezpečných látok a dvoma viditeľnými hologramami. 

V jednom bratislavskom fitness centre sme zastihli Muža roka 2008 Martina Šmahela, ktorý sa práve vrátil z 5 hodinového volejbalového dvojzápasu a napriek tomu mu nechýbala energia na trénovanie a na ruke mu samozrejme nechýbal náramok XB Balance Xtreme. "Naozaj neviem, čo je to malé čudo na ruke, ale odkedy ho mám, odohral som pár ŽIVOTNÝCH zápasov v skvelej forme, takže určite naňho nepoviem nič zlé," povedal Martin.

Balance Xtreme sú hologramické silikónové iónové náramky vyrobené špeciálnou technológiou, ktorá zaručuje maximálny výsledok. Sú určené pre každého, kto chce dosiahnuť lepšiu rovnováhu, zvýšenie sily a energie, flexibilitu, koordinované pohyby, zvýšenie odolnosti, koncentrácie či potencie. Ako? Pozitívnym pôsobením na prirodzené energetické pole ľudského tela. Práve hologramy týchto náramkov, ktoré sú nabité určitou frekvenciou, sú schopné zlepšiť prúdenie energie v ľudských meridiánových (energetických) dráhach (podobne ako u akupunktúry). Ide o technologickú novinku, ktorá je úzko spätá so svetom kvantovej fyziky a výskumom bio-elektrického pola tela. Výhodou je rýchly nástup účinku náramkov, ktoré sú schopné účinkovať hneď ako sa dostanú do blízkosti energetického pola tela. 

„Veľa ľudí pocíti účinok už len jednoduchým podržaním náramku v ruke. V skratke by sme mohli povedať, že XB Balance Xtreme bol vytvorený aby aktivoval a zladil prirodzenú frekvenciu buniek ľudského tela a mohol tak priaznivo ovplyvniť fungovanie a výkon organizmu, ktorý je vystavený každodennému, rovnováhu narúšajúcemu elektrosmogu," popisuje Mgr. Juraj Bugár, exkluzívny distribútor pre SR, CZ & HU.