Buena Vista: Toto vás určite roztancuje!

Kubánska kultová formácia Buena Vista sa opäť vracia na Slovensko! Už o dva týždne odpália svoj veľký koncert na bratislavských Pasienkoch. Nechajte sa aj vy uniesť vírom kubánskej hudby, táto kapela vás určite dostane do varu.

Buena Vista

Buena Vista

Zdroj: ACCES Production

Temperament kapely Buena Vista je Slovensku už dobre známy. Už niekoľkokrát tu koncertovali a ich vystúpenia boli vždy vypredané. 

 
Napriek pokročilému veku niektorých členov kapely sa Buena Vista opäť pokúsi roztancovať celú bratislavskú športovú halu. Speváčka Teresa García Caturla má už takmer 75 rokov, no aj tak si trúfa postaviť na nohy bratislavské publikum: „Hudbu a tanec máme v krvi. Je jedno či má niekto 30 rokov alebo 75, pokiaľ sa na to cíti, mal by si život užívať čo najdlhšie. Hudba a tanec sú pre mňa nesmierne dôležité súčasti môjho života. Na Slovensku nás vždy privítalo vrúcne publikum a dúfame, že tomu tak bude aj teraz. Verím, že sa nám podarí roztancovať všetkých, ktorí za nami prídu.“ 
 
Pre formáciu Buena Vista to bude už štvrtá návšteva Slovenska a hudobníci veria, že nie posledná. Ohňostroj kubánskej dobrej nálady vypukne na bratislavských Pasienkoch už 3. februára.
Foto:
ACCES Production
Zdroj:
Kika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba