Presunúť na hlavný obsah

Rytmus a Dara v jubilejnej kolekcii adidas Originals

Móda

Značka adidas Originals oslavuje už štyridsiate narodeniny a tak si na novú kolekciu vybrali skutočne zaujímavé tváre. Len pred niekoľkými dňami sa zalúbená dvojica Rytmus a Dara fotila v najnovšej kolekcii jar/leto. Pozrite sa, ako im to spolu ladí.

Oblečenie adidas už nie je len o teniskách a teplákoch. Módna línia adidas Originals už štyridsať rokov prináša radosť aj vyznávačom ležérnejšieho, štýlu. Oslavou tohto okrúhleho výročia je kolekcia adidas Originals  jar/leto 2012, ktorá prináša renesanciu módnych línií. Nové streetstyle a lifestyle kúsky z tejto rady si už teraz našli svoje miesto aj v šatníkoch Dary Rolins a Rytmusa

„Originálni ľudia, trendové oblečenie, luxusné kúsky, to je to, čo mám rád a čo v živote chcem. Oblečením vyjadrujem kto som a kam patrím.  Značka adidas Originals je autentická, oslovuje mladých moderných ľudí, tým si získala aj mňa,“ hovorí o novej kolekcii Rytmus. Dara dopĺňa: „Rada sa obliekam pohodlne, ale aj sexi a adidas Originals je presne o tom. Štýl a farebnosť tričiek, bundičiek, ale aj nohavíc ma nesmierne baví. Nová kolekcia je hravá, čerstvá, sexi, vhodná pre všetkých, ktorí sa cítia mlado a radi spomínajú na študentské časy,“ dopĺňa Dara.     

Produktovú líniu adidas Originals na sezónu jar/leto 2012 možno prirovnať k študentskému štýlu obliekania. Kolekcia prináša rozličné univerzitné štýly v modernom poňatí, pohodlie a originalitu podčiarknutú výberom špecifických farieb, pri ktorých prevažuje tzv. námornícky štýl – kombinácia modrej a bielej. Charakteristickými znakmi tejto kolekcie budú motív čísla 72 a legendárne logo trojlístka – trefoil.  

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus