Presunúť na hlavný obsah

Vášnivá a sexy: Taká je Dušana Lukáčová v reklame!

Modeling

Zmyselná a vášnivá! Presne taká je Dušana Lukáčová, I. vicemiss Slovensko 2011 v najnovšej reklame na džúsy YA. V ostro červených šatách a výrazným rúžom rovankej farby je Dušana na nepoznanie. FEMINITY vám ponúka nielen video, ale aj niekoľko fotografií zo zákulisia.

Reklama vznikla pred niekoľkými mesiacmi v Hamburgu, kde prvá vicemiss strávila päť dní. "Točilo sa dva dni, no od rána do noci. Ani som neverila, že tridsaťsekundový spot potrebuje toľko času," spomína na výrobu Dušana.

Pre charizmatickú missku bolo nakrúcanie spotu novinkou, dovtedy absolvovala len predhliadky či fotenia. "Aj keď som bola unavená, bolo to skvelé. Ľudia z produkcie boli veľmi milí a aj keď boli veci, ktoré som mala točiť dosť náročné, tak sa to vďaka nim dalo zvládnuť," prezrádza.  

Dušana v spote dokonca aj lieta a práve táto pasáž bola pre ňu zaujímavou. "Najviac sa mi páčilo, keď som lietala v červených šatách v povetrí a keď na mňa spustili spŕšku flitrov. No zároveň to bolo aj najnáročnejšie, keďže človek nezvykne lietať každý deň, tak to totiž dosť bolí. Rovnako  skvelým pocitom bolo, keď ma zasypali čerešňami. Ale nemala som v nich celé telo iba tvár," dodáva.

Vychutnajte si Dušanu v reklame aj vy:

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus