Presunúť na hlavný obsah

Exkluzívne centrum spája vonkajšiu krásu s vnútorným rozkvetom

Wellness

Bezchybný zovňajšok a fyzická krása vždy vychádzali zo zdravého vnútra. Myšlienka celistvosti a výnimočného prepojenia fyzickej a duševnej dokonalosti oslovila odborníkov z Xoxo Day Spa, ktoré sa mení na exkluzívne Xoxo 1. holistické a transformačné centrum. Tu má vnútorná krása rovnaké postavenie ako vonkajšia príťažlivosť, osobitý prístup ku klientom a snaha špecialistov dodať im ešte výnimočnejší pocit prináša rad príjemných zmien. Na čo sa klienti môžu tešiť?

V duchu starogréckej kalokagatie, hlásajúcej harmóniu tela a ducha, prichádza luxusný salón Xoxo Day Spa so zásadnou zmenou v smerovaní. Ako vôbec prvý na Slovensku a v susedných Čechách sústreďuje svoju pozornosť nielen na krásny zovňajšok svojich klientov, ale aj ich vnútorné vyžarovanie, spokojnosť a sebavedomie. Súčasťou zmeny je aj nový názov Xoxo 1. holistické a transformačné centrum.  „Chceme, aby sa naše zákazníčky cítili lepšie, sebavedomejšie a aby zmenu, ktorú podstupujú navonok, vnímali aj vo svojom vnútri a robili ju zmysluplne,“ vysvetľuje zámer majiteľka salónu Silvia Dragan.

Holizmus predstavuje filozofiu celistvosti, keď zdôrazňuje prioritu celku pred časťou. Nielen starovekí učenci, ale aj východné náboženstvá hovoria o jednote tela, ducha a mysle. Východná filozofia vždy presadzovala myšlienku, že dualizmus je príčinou množstva rozporov a stresu v ľudskom živote. Aj keď sa holistické učenie datuje v západnom svete 20. storočím, uplatňuje sa popri ostatných oblastiach aj v oblasti liečenia a životného štýlu. Salón Xoxo 1. holistické a transformačné centrum sa chce postarať o svoje klientky zvonku i zvnútra, pretože len fyzická krása, ktorá ide ruka v ruke s tou duševnou, otvára brány silného životného potenciálu a cestu úspechu vo všetkých oblastiach. Nie nadarmo sa vraví: „Krásu treba vidieť zvnútra!“

Aj naďalej bude o klientov Xoxo 1. holistického a transformačného centra kráľovsky postarané, pred skrášľovacími a relaxačnými procedúrami pribudne  samostatný vstupný pohovor.  Klienti budú mať možnosť v súkromí prebrať dôvody svojej návštevy i očakávania, na základe ktorých dostanú odporúčanie na konkrétneho odborníka z centra – kaderníčku, kozmetičku, masérku a podobne.  Majiteľka Silvia Dragan sa spolu so svojím skúseným tímom postará o to, aby každý klient dostal presne to, čo potrebuje. Služby exkluzívneho centra zahŕňajú aj zmenu celkového imidžu, poradenstvo od vlasov, cez make-up,  farebnú škálu v šatníku až po oblečenie ako také.