Presunúť na hlavný obsah

Najkrajší svadobný deň na netradičný spôsob!

Wellness

Deň, kedy si konečne poviete svoje vytúžené áno, je jeden z najdôležitejších v živote. Ste v čase svadobného plánovania a rozmýšľate nad niečím netradičným? V luxuse Grand Hotela Kempinski Vysoké Tatry v prostredí očarujúcej slovenskej prírody prežijete neopakovateľné zážitky, ktoré si môžete dovoliť.

 
Svadba ako z rozprávky môže byť realitou aj pre vás! So špeciálnym svadobným balíčkom “Rozprávková svadba“ bude pre vás príprava ale i samotný obrad doslova prechádzka ružovou záhradou. V cene balíčka je catering od uvítacej recepcie po trojchodové svadobné menu. Samozrejmosťou je svadobná výzdoba, vrátane kvetinovej. Pre hostí je otvorený aj polnočný bufet. Pre novomanželov je tu jedinečná šanca ubytovania na noc v deluxe izbe s výhľadom na jazero zdarma.
 
Aby vaša svadba prebehla hladko a bez neočakávaných komplikácií, o vás a vašich hostí sa postará svadobný koordinátor priamo z Grand Hotela Kempinski Vysoké Tatry. Výsledkom je svadba, ktorej by ste dali päť hviezdičiek – plná komfortu a luxusu v príjemnom prostredí hotela i čistej tatranskej prírody.
 
Ceny sa pohybujú od 135 eur na osobu a sú určené pre skupiny od 30 do 65 hostí. Rezervácie sú závislé na dostupnosti a vyžadujú písomné potvrdenie. Bonusom je zľava 15 % na víno a alkoholické nápoje.