Presunúť na hlavný obsah

Sexi Husárová, Šmahel Kalisová a Haydu si užívali v exotike!

Wellness

Čím nižšie teploty klesajú, tým viac túžime po poriadnom teple. Známe krásky šoubiznisu nedávno otvorili v liptovskej Tatralandii tropický raj, v ktorom sa aspoň na chvíľku môžete cítiť ako na exotickej dovolenke. Čo sa dialo počas otváracej karibskej noci?

 

Karibská noc sa niesla v príjemnej atmosfére, ktorú si nenechali ujsť známe tváre ako Miss Slovensko 2007 Veronika Husárová, moderátorka Miriam Šmahel Kalisová s manželom a tiež sexi herečka Karin Haydu
 
Večer plný zábavy na stroskotanej pirátskej lodi rozprúdili živelné tanečnice Ladylicious, či vokalisti zo skupiny Free Voices. Príjemným spestrením bola aj módna prehliadka plaviek, navrhnutá Janou Jurčenko.
 
 
O tom, že celý večer bol poriadne horúci, niet pochýb. V tomto tropickom raji je totiž príjemných 32-34 stupňov a vďaka streche z priehľadnej fólie sa tak môžete opáliť aj v zime. Celý komplex je unikátny svojou architektúrou v tvare mušle, väčšej než je futbalový štadión. 
 
Veronika Husárová a Miriam Šmahel Kalisová okúsili aj kúzlo bazénov, z ktorých si mohli vybrať. Nachádzajú sa tu dva so skutočnou morskou vodou, dva s čírou vodou a jeden bazén, v ktorom je možné aj šnorchľovať. Živá morská fauna, živé vysoké palmy, tropická flóra a banánovníky dotvárajú skutočnú atmosféru exotiky a vy máte tak pocit, že sa nachádzate na opačnom konci zemegule. Popíjanie vynikajúcich kvalitných drinkov priamo v bazéne, či na lehátku vyvoláva skutočný pocit relaxu, slobody a nespútanej zábavy.
 
Milovníci slovenskej prírody neprídu ani o zážitok z nej. Cez okná tohto rezortu sa môžu pokochať krásnym výhľadom na scenériu Západných a Nízkych Tatier.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe