Presunúť na hlavný obsah

TOP prípravky, ktorými rozmaznáte vášho priateľa!

Wellness

Je tu víkend. Zaslúžený oddych po náročnom pracovnom týždni je vám na dosah. Možností, ako sa zrelaxovať je neúrekom. Či už ísť s priateľmi do ulíc alebo s partnerom na romantickú večeru medzi ľudí. Ak však predsa len dávate prednosť oddychu v intimite a pohodlí domova, nechajte sa nami inšpirovať. FEMINITY vám ponúka prehľad tých najlepších prípravkov, ktoré pojem maznanie dostávajú na novú úroveň!

 

Rozdeľte si prácu s Manufakturou
 
Nová kolekcia s vôňou Vanilka od Manufaktury je to pravé pre spríjemnenie chladného obdobia a zakončenie pracovného zhonu. Hrejivé a jemne sladké tóny vanilky upokoja rozlietanú myseľ, zmiernia stres a napätie. Jediné, čo musíte urobiť, je napustiť vaňu a dostať do nej vašu polovičku. O všetko ostatné sa postará kúpeľový gél s vanilkou a olivovým olejom Manufaktura.
 
Svieža myseľ a krásna pokožka
 
Spojte príjemné s užitočným! Muži zväčša nevenujú dostatok pozornosti a starostlivosti svojej pokožke. Zadovážte mu telový peeling, ktorý sa vyrába z prírodného masla a výťažkov semien či plodov rastlín. Jeho hlavným prínosom je, že odstráni odumreté bunky pokožky a prinavráti jej pružnosť a hebkosť. Ideálny spôsob maznania, ak partner miluje škrabkanie a nežné dotyky na chrbte. Bonusom pre vás bude extrémne jemná pokožka na jeho mužnom tele.
 
Nepodceňujte silu afrodiziakálnych olejov
 
Na záver vám dávame do povedomia možno to najpútavejšie, čo okorení nejeden večer. Po vytiahnutí prípravku veľmi výstižne pomenovaného Erotika, nejednému mužovi naskočí na tvári spontánny a šibalský úsmev. Môžete zvoliť formu masla- biokarité, no olej, ktorý rozohrejete vlastnými rukami je určite lákavejší. Tento čisto prírodný produkt obsahujúci esenciálne oleje zo santalového dreva, ylang- ylangu, makadámiového oleja a čo je najdôležitejšie afrodiziakálneho extraktu, prispeje k zvláčneniu pokožky, prekrveniu celého tela, uvoľneniu mysle a taktiež k vyplavovaniu endorfínov. No poslúži aj ako vhodná pomôcka pre nezabudnuteľné noci...